Woning te koop: Stroming 22, Zoutelande
KopenVeereZoutelandeKustlichtStroming 22

Stroming 22

Kustlicht, Veere

€ 459.000
Buurt Kustlicht, ZoutelandeBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
100% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan Stroming 22 in Zoutelande is een rustig optrekje, vlak bij de duinen. Met 48 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €459.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat, maar de ligging in een kustplaats maakt het begrijpelijk. Het is een van de woningen in Veere die nu te koop staan.

Buurt Kustlicht

De buurt Kustlicht is een kleine, rustige wijk met slechts 5 inwoners. Het is er heel stil, met een omgevingsadressendichtheid van 279, dat is niet stedelijk. De meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen voorbeelden van buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, om de hoek op 582 meter. Ook SPAR is twee straten verder, op 1019 meter. Basisschool 'T Paalhoofd zit op 460 meter, dus kinderen kunnen lopend naar school. De gemeente Veere biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 100 meter en een park op 600 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roose Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 oktober 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 459.000
Prijs per m²€ 9.563
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte492m²
Bouwjaar1975
BuurtKustlicht
WijkZoutelande
GemeenteVeere

Locatie

Stroming 22, Zoutelande

Buurt statistieken

Gegevens uit Kustlicht

Inwoners5
Vrouwen100%
Bevolkingsdichtheid11/km²

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Westkapelseweg 10
582m
SPAR
Langstraat 30
1019m
SPAR
Koestraat 14
3603m

Scholen

6 binnen 5 km

'T Paalhoofd
Basisonderwijs · 105 leerlingen
460m
Boazschool
Basisonderwijs · 183 leerlingen
2468m
CBS de Lichtstraal
Basisonderwijs · 76 leerlingen
3439m

Veelgestelde vragen

Over Stroming 22, Zoutelande

Is €459.000 een realistische prijs voor 48 m² in Zoutelande?

De prijs is aan de hoge kant voor 48 m², maar Zoutelande is een gewilde kustplaats. Vergelijkbare appartementen in de regio worden vaak voor iets lagere prijzen verkocht, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging. De woningmarktcijfers voor de buurt zijn niet beschikbaar, dus een taxatie kan duidelijkheid geven.

Hoe rustig is het in de buurt Kustlicht?

Het is er zeer rustig. De buurt heeft maar 5 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 279, wat betekent dat er weinig bebouwing is. Er zijn geen voorzieningen zoals winkels of horeca direct in de buurt, maar het strand en de duinen zijn dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool 'T Paalhoofd zit op 460 meter afstand, dus op loopafstand. Andere basisscholen zoals Boazschool en CBS de Lichtstraal zijn verder weg, op 2,5 tot 3,5 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad als Middelburg, op 10,4 kilometer.