Woning te koop: Suderskâns 24-414, Eanjum

Suderskâns 24-414

Oostmahorn, Noardeast-Fryslân

€ 135.000
Buurt Oostmahorn, EanjumBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oostmahorn

Dit appartement in Oostmahorn is een oase van rust, met uitzicht op het water en de natuur. Het is een fijne plek voor wie houdt van stilte en weids landschap. Met 87 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €135.000 is marktconform voor woningen in Noardeast-Fryslân.

De buurt Oostmahorn

Oostmahorn is een klein dorp met ongeveer 90 inwoners, waar het leven rustig en overzichtelijk is. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen veel 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van saamhorigheid en natuur.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, twee straten verder. Voor de kinderen is er de Christelijke Basisschool De Eker op loopafstand. Ook Skoalle mei de Bibel 'De Griffel' is binnen tien minuten fietsen. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt verder weinig voorzieningen, maar de natuur is overal om je heen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roos Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 135.000
Prijs per m²€ 1.552
Woonoppervlakte87m²
Perceeloppervlakte129m²
Bouwjaar2006
EnergielabelC
BuurtOostmahorn
WijkAnjum - Noordoost
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Suderskâns 24-414, Eanjum

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostmahorn

Inwoners90
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Buorfinne 1
2229m
Aldi
Willem Loréweg 2A
10291m
SPAR
Dorpsstraat 1
10391m

Scholen

2 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Eker
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2034m
Skoalle mei de Bibel 'De Griffel'
Basisonderwijs · 69 leerlingen
4743m

Veelgestelde vragen

Over Suderskâns 24-414, Eanjum

Welk energielabel heeft Suderskâns 24-414?

De woning aan Suderskâns 24-414 in Eanjum heeft energielabel C.

Is €135.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van €135.000 is marktconform voor een appartement van 87 m² met energielabel C in Oostmahorn. De woningmarkt in de buurt is stabiel, en vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is het energielabel C voor deze woning?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar het is niet zo zuinig als label A of B. Het is wel beter dan de oudere woningen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen binnen vijf kilometer: Christelijke Basisschool De Eker op ongeveer 2 km en Skoalle mei de Bibel 'De Griffel' op 4,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad verder weg, op 14 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer in Oostmahorn?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 17,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de bereikbaarheid per auto is goed.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 2,2 km. Er is ook een restaurant op 300 meter. Voor een huisarts of bibliotheek moet je naar het dorp Anjum, op 2,7 km. Het is een rustige omgeving met weinig voorzieningen.

Is Oostmahorn een veilige buurt?

Ja, met slechts 2 misdrijven in de CBS-data is het een zeer veilige buurt. Het is een klein dorp waar iedereen elkaar kent, wat bijdraagt aan het veilige gevoel.

Roos Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.