Woning te koop: Taeke van der Meerstraat 501, Scharwoude
KopenKoggenlandScharwoudeScharwoude en omgevingTaeke van der Meerstraat 501

Taeke van der Meerstraat 501

Scharwoude en omgeving, Koggenland

€ 649.500
Buurt Scharwoude en omgeving, ScharwoudeBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Scharwoude

Deze woning aan de Taeke van der Meerstraat 501 ligt in het rustige Scharwoude, een dorp waar je nog echt tot rust komt. Het huis uit 1995 is met 95 m² een fijne plek voor wie van eenvoudige, praktische indeling houdt. De vraagprijs van €649.500 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan woningen in Koggenland.

De buurt: Scharwoude en omgeving

Scharwoude is een kleine, hechte gemeenschap met 445 inwoners. De buurt Scharwoude en omgeving kenmerkt zich door veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Het is er veilig: in de buurt werden slechts 4 misdrijven geregistreerd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Dekamarkt, beide op een paar kilometer afstand, met de fiets zo'n tien minuten. Ook basisscholen zoals Geert Holle en De Grosthuizer Basisschool zijn om de hoek. De gemeente Koggenland biedt verder rust en groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via nemassdeboer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.500
Prijs per m²€ 6.837
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte2283m²
Bouwjaar1995
BuurtScharwoude en omgeving
WijkScharwoude
GemeenteKoggenland

Locatie

Taeke van der Meerstraat 501, Scharwoude

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharwoude en omgeving

Inwoners445
Mannen46%
Vrouwen55%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Grote Beer 5M
2488m
Dekamarkt
Grote Beer 5/7
2555m
Albert Heijn
Grote Noord 57-59
3620m

Scholen

5 binnen 5 km

basisschool Geert Holle
Basisonderwijs · 140 leerlingen
2383m
De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2698m
De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
4037m

Veelgestelde vragen

Over Taeke van der Meerstraat 501, Scharwoude

Is de prijs van €649.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €649.500 is aan de hoge kant voor een woning van 95 m² in Scharwoude. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, maar het is een relatief rustige markt. Het energielabel is niet vermeld, dus dat kan nog invloed hebben op de totale kosten.

Hoe is het openbaar vervoer in Scharwoude?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets om daar te komen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen een straal van 5 km. De dichtstbijzijnde zijn basisschool Geert Holle (2,4 km) en De Grosthuizer Basisschool (2,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 4,5 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning uit 1995 met een oppervlakte van 95 m². Het bouwjaar en de afmetingen zijn standaard voor een eengezinswoning in deze regio. Het perceeloppervlak is niet vermeld, maar de woning staat in een rustige straat.