Woning te koop: Vaart ZZ 43B, Nieuw-Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud

Vaart ZZ 43B

Nieuw-Amsterdam-Centrum, Emmen

€ 398.000
Buurt Nieuw-Amsterdam-Centrum, Nieuw-AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in een dorpse setting

Dit appartement uit 2022 straalt nieuwbouw uit, met energielabel A+++ en een oppervlakte van 45 m². Het ligt in het centrum van Nieuw-Amsterdam, een dorp met een eigen karakter. De vraagprijs van €398.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze omvang, maar de nieuwbouwstatus en het energielabel maken het een interessante optie. Bekijk ook andere woningen in Emmen voor vergelijking.

Buurt Nieuw-Amsterdam-Centrum

De buurt Nieuw-Amsterdam-Centrum is een levendige plek, met een gemiddelde beoordeling van 8,38 uit twee reviews. Een bewoner zegt: "Gezellige buurtfeesten en gezellige mensen om je heen, het is een mooie straat/buurt." Een ander noemt het "goeie buurt" met goed contact. De buurt telt ruim 4.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Nieuw-Amsterdam-Centrum heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die naast de deur zit op 39 meter. Ook de Aldi en PLUS zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is basisschool c.b. 'de Bron' twee straten verder, op 184 meter. Openbare Basisschool de Bascule is op tien minuten lopen. De gemeente Emmen biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 't Drentsche Huys Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 398.000
Prijs per m²€ 8.844
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte550m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtNieuw-Amsterdam-Centrum
WijkNieuw-Amsterdam
GemeenteEmmen

Locatie

Vaart ZZ 43B, Nieuw-Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
Gijs
13-04-2025
Gezellige en goed omgang are buurt

Gezellige buurtfeesten en gezellige mensen ok je heen, het is een mooie straat/buurt

7.9
Dieneke
25-12-2024
Goeie buurt

Goed contact met de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Amsterdam-Centrum

Inwoners4.265
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Vaart ZZ 50
39m
Aldi
Vaart Zuidzijde 49
62m
PLUS
Vaart Zuidzijde 10
245m

Scholen

14 binnen 5 km

c.b.'de Bron'
Basisonderwijs · 219 leerlingen
184m
Openbare Basisschool de Bascule
Basisonderwijs · 303 leerlingen
559m
cb de Zwaluw
Basisonderwijs · 52 leerlingen
2542m

Veelgestelde vragen

Over Vaart ZZ 43B, Nieuw-Amsterdam

Welk energielabel heeft Vaart ZZ 43B?

De woning aan Vaart ZZ 43B in Nieuw-Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €398.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €398.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 45 m² in Nieuw-Amsterdam. Nieuwbouw en energielabel A+++ verklaren deels de prijs. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te bepalen of het marktconform is.

Hoe is het energielabel A+++ te verklaren?

Het energielabel A+++ is het hoogst haalbare en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door de nieuwbouw uit 2022, met goede isolatie en duurzame installaties. De stookkosten zullen laag zijn, al zijn exacte bedragen niet te geven.