Woning te koop: Vennenbos 309, Hapert
KopenBladelHapertHapert Het VennenbosVennenbos 309

Vennenbos 309

Hapert Het Vennenbos, Bladel

€ 127.500
Buurt Hapert Het Vennenbos, HapertBekijk buurt
Populaire buurt voor jongeren
100% van de bewoners is 15-25 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hapert

Deze woning aan de Vennenbos 309 in Hapert is een stille plek in het buitengebied. Met 56 m² woonoppervlak en bouwjaar 1975 is het een compacte woning met karakter. De vraagprijs van €127.500 is scherp voor een woningen in Bladel van dit type.

De buurt: Hapert Het Vennenbos

De buurt Hapert Het Vennenbos is dunbevolkt: er wonen slechts 5 mensen, allemaal alleenstaand. De omgeving is rustig, met veel groen en een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken van een kleine, hechte gemeenschap.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 3 km afstand, of Lidl op dezelfde afstand. Basisschool Het Palet (3,3 km) en Bergmolen (3,3 km) zijn de dichtstbijzijnde scholen. Het treinstation ligt op 19,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. De gemeente Bladel biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,6 km.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 127.500
Prijs per m²€ 2.277
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte206m²
Bouwjaar1975
EnergielabelE
BuurtHapert Het Vennenbos
WijkHapert
GemeenteBladel

Locatie

Vennenbos 309, Hapert

Buurt statistieken

Gegevens uit Hapert Het Vennenbos

Inwoners5
Bevolkingsdichtheid10/km²

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Markt 26
3030m
Lidl
Markt 66
3030m
SPAR
Postelseweg 88
3266m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 482 leerlingen
3259m
Bergmolen
Basisonderwijs · 242 leerlingen
3339m
Kindcentrum Florent
Basisonderwijs · 132 leerlingen
3554m

Veelgestelde vragen

Over Vennenbos 309, Hapert

Welk energielabel heeft Vennenbos 309?

De woning aan Vennenbos 309 in Hapert heeft energielabel E.

Is €127.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €127.500 is aan de lage kant voor een woning in deze regio. Het energielabel E betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De woning is compact (56 m²) en heeft een bouwjaar van 1975, wat invloed kan hebben op de staat van onderhoud. Vergelijk met andere woningen in Bladel om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Hapert, ver van het openbaar vervoer. Het dichtstbijzijnde treinstation is 19,6 km verderop. Voor dagelijkse ritten ben je afhankelijk van de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is 3 km, en scholen liggen op 3,3 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 56 m², gebouwd in 1975. Het energielabel is E. De woning staat in een rustige, dunbevolkte buurt met veel groen. Er zijn geen gegevens over kamers of tuin, dus dat moet je zelf bekijken.