Woning te koop: Venrayseweg 19A, Overloon
Onder bod

Venrayseweg 19A

Overloon buitengebied, Land van Cuijk

€ 399.000
Buurt Overloon buitengebied, OverloonBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 351m²
351m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het buitengebied

Deze woning uit 2023 staat in een rustige omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 351 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De vraagprijs van €399.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Land van Cuijk.

Overloon buitengebied

De buurt is landelijk en rustig, met veel groen om je heen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Overloon buitengebied heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum 't Loont op ongeveer tien minuten lopen. De gemeente Land van Cuijk biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VIND Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 1.137
Woonoppervlakte351m²
Perceeloppervlakte1550m²
Bouwjaar2023
BuurtOverloon buitengebied
WijkOverloon
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Venrayseweg 19A, Overloon

Buurt statistieken

Gegevens uit Overloon buitengebied

Inwoners1.375
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
14 Oktoberplein 4
591m
Albert Heijn
Raadhuisstraat 100
4323m
Jumbo
De Bleek 30
4623m

Scholen

10 binnen 5 km

Kindcentrum 't Loont
Basisonderwijs · 258 leerlingen
906m
Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 50 leerlingen
3812m
Basisschool De Lier
Basisonderwijs · 80 leerlingen
4102m

Veelgestelde vragen

Over Venrayseweg 19A, Overloon

Is de prijs van €399.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €399.000 voor een woning van 351 m² uit 2023 is marktconform. Het is een ruime nieuwbouwwoning in een landelijke omgeving, wat de prijs verklaart.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km afstand. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de bereikbaarheid met de auto is goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Kindcentrum 't Loont ligt op ongeveer 900 meter, en Basisschool Sint Jozef op 3,8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Venray of Boxmeer.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning uit 2023 met een woonoppervlak van 351 m². Het bouwjaar is 2023, dus het is een nieuwbouwwoning met moderne isolatie en installaties.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 32 misdrijven geregistreerd. Het is een rustige, landelijke omgeving waar de veiligheid over het algemeen goed is.