Woning te koop: Vlamingpolderweg 2-001, Cadzand
KopenSluisCadzandCadzand-BadVlamingpolderweg 2-001

Vlamingpolderweg 2-001

Cadzand-Bad, Sluis

€ 945.000
Buurt Cadzand-Bad, CadzandBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een nieuw appartement met uitzicht op zee

Dit appartement in Cadzand-Bad is in 2024 opgeleverd en ademt moderne luxe. Met 136 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €945.000 is het een aanzienlijke investering, maar de ligging direct aan de kust maakt het een bijzondere optie. De prijs is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Sluis.

Cadzand-Bad: rustig en toeristisch

Cadzand-Bad is een kustplaats met 205 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens en vakantiewoningen zijn. Het is een rustige buurt, vooral gericht op toerisme. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer wordt bepaald door strand en duinen. De buurt Cadzand-Bad heeft een lage stedelijkheid (4) en een omgevingsadressendichtheid van 500.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is de Jumbo op 8 km afstand, maar dichterbij zijn er kleinere winkels. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College op 8,7 km. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals restaurants op loopafstand (0,2 km).

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Verhage Lemahieu en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 6.949
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte637m²
Bouwjaar2024
BuurtCadzand-Bad
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Vlamingpolderweg 2-001, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand-Bad

Inwoners205
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
8016m
Aldi
Sint Annastraat 17
8025m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8439m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1175m

Veelgestelde vragen

Over Vlamingpolderweg 2-001, Cadzand

Is €945.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 136 m² in Cadzand-Bad. De woning is nieuwbouw (2024) en ligt direct aan zee, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de unieke ligging en moderne afwerking maken dit een premium optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Cadzand-Bad?

Cadzand-Bad is alleen met de auto goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 57,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De N254 en N58 verbinden het dorp met grotere steden, maar in de data worden geen specifieke snelwegen genoemd.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,2 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College in Oostburg, op 8,7 km. Er is ook een kinderdagverblijf op 2,4 km.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er zijn restaurants op 0,2 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 8 km, dus voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto. Een park of plantsoen vind je op 3,8 km.