Woning te koop: Vleutenseweg 350, Utrecht
Onder bod
KopenUtrechtWestLombok-WestVleutenseweg 350

Vleutenseweg 350

Lombok-West, Utrecht

€ 389.500
Buurt Lombok-West, UtrechtBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Aldi op 312m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Lombok-West

Dit appartement aan de Vleutenseweg 350 in Utrecht ademt de sfeer van een oude stadswijk. Met 38 m² woonoppervlak en energielabel E is het een woning met een eigen verhaal. De vraagprijs van €389.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere woningen in Utrecht.

Lombok-West: levendig en divers

De buurt Lombok-West is een geliefde wijk met een mix van culturen en voorzieningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,18. Een bewoner zegt: "Vooral heel erg leuk dat er zoveel leuke toko’s in de buurt zitten." Een ander noemt: "Je bent op een steenworp van Utrecht centraal." De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi of Nettorama, allebei om de hoek. Ook Albert Heijn is twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Van Asch van Wijckschool of de Christelijke Jenaplanschool De Brug, beide op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder volop stedelijk leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roelse Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 10.250
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar1904
EnergielabelE
BuurtLombok-West
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

Vleutenseweg 350, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

6.9
Emma Mansvelt
27-02-2026
Gezellige wijk

Vooral heel erg leuk dat er zoveel leuke toko’s in de buurt zitten. Ook de wandelingen naar de muntkade en park Oog en Al maken vaak mijn dag. De woning waar ik in woon is wel oud en heel lang niet goed onderhouden door verhuurder.

9.5
Matthijs Geurts
25-05-2024
Dichtbij Utrecht centrum

Je bent op een steenworp van Utrecht centraal het grootste trein station van Nederland. Loop je daarna door kom je in hoog catharijne een mega winkelcentrum, waar je alles kan kopen wat je maar zoekt. Ook heb je de munt een geweldige historische plek. Met mooi uitzicht over het water.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lombok-West

Inwoners4.950
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Lombok-West

Woningvoorraad2.314
Gem. WOZ-waarde€ 428.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen55%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Aldi
Haroekoeplein 12
312m
Nettorama
Haroekoeplein 4
312m
MCD
Abel Tasmanstraat 13
519m

Scholen

133 binnen 5 km

Van Asch van Wijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
324m
Christelijke Jenaplanschool De Brug
Basisonderwijs · 290 leerlingen
395m
Agora Hub030
Basisonderwijs · 33 leerlingen
483m

Veelgestelde vragen

Over Vleutenseweg 350, Utrecht

Welk energielabel heeft Vleutenseweg 350?

De woning aan Vleutenseweg 350 in Utrecht heeft energielabel E.