Woning te koop: Vreelandseweg 56, Nederhorst Den Berg
Onder bod

Vreelandseweg 56

Splegelpolder, Wijdemeren

€ 730.000
Buurt Splegelpolder, Nederhorst Den BergBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale woning in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Vreelandseweg 56 in Nederhorst Den Berg ademt rust en ruimte. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel dat heerlijk veel privacy biedt, is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1969 heeft energielabel C en is in de loop der jaren goed onderhouden. Voor 730.000 euro is dit een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Wijdemeren.

Splegelpolder: rustig en groen

De buurt Splegelpolder is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je de stilte hoort, maar waar ook genoeg buren zijn. Een bewoner zegt: "Is rustig mooi maar slechte bus verbinding." De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Splegelpolder is een fijne plek voor wie van ruimte en natuur houdt.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, op een kwartier lopen. De Meester Kremerschool is om de hoek. Voor de middelbare school moeten kinderen wel verder reizen, maar de basisscholen in de buurt zijn goed bereikbaar. De gemeente Wijdemeren biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via ARENS MAKELAARS | TAXATEURS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 730.000
Prijs per m²€ 3.946
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtSplegelpolder
WijkNederhorst den Berg
GemeenteWijdemeren

Locatie

Vreelandseweg 56, Nederhorst Den Berg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
PM van Voorst
17-12-2024
Overmeer

Is rustig mooi maar slechte bus verbinding

Buurt statistieken

Gegevens uit Splegelpolder

Inwoners2.080
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorstraat 10
1379m
Albert Heijn
Meenthof 37
4819m
Jumbo
Curtevenneweg 2
4858m

Scholen

11 binnen 5 km

Meester Kremerschool
Basisonderwijs · 75 leerlingen
489m
Warinschool
Basisonderwijs · 116 leerlingen
1045m
Jozefschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
1498m

Veelgestelde vragen

Over Vreelandseweg 56, Nederhorst Den Berg

Welk energielabel heeft Vreelandseweg 56?

De woning aan Vreelandseweg 56 in Nederhorst Den Berg heeft energielabel C.

Is 730.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 185 m² in een rustige, groene buurt als Splegelpolder is 730.000 euro een marktconforme prijs. De woning heeft energielabel C en een bouwjaar van 1969, wat betekent dat er mogelijk nog onderhoud aan de isolatie of installaties nodig is. Vergelijk met andere woningen in de omgeving om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de busverbinding in Splegelpolder?

Een bewoner geeft aan dat de busverbinding slecht is. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,3 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets.