Woning te koop: Weststraat 8, Schoondijke
KopenSluisSchoondijkeWeststraat 8

Weststraat 8

Schoondijke, Sluis

€ 1.750.000
Buurt Schoondijke, SchoondijkeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 261m²
261m² woonoppervlakte
SPAR op 192m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in het Zeeuwse land

Deze vrijstaande woning aan de Weststraat in Schoondijke ademt rust en ruimte. Met 261 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel huis voor wie van een flinke lap grond houdt. De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Sluis.

Schoondijke: een dorp met voorzieningen

Schoondijke is een dorp in de gemeente Sluis, waar het rustig wonen is. De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. De buurt Schoondijke biedt een dorps karakter met alle basisvoorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Ook de basisschool De Molenkreek is op loopafstand. De gemeente Sluis biedt verder een restaurant en een park op korte afstand, zodat je er zo een terrasje pakt of een wandeling maakt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 6.705
Woonoppervlakte261m²
Perceeloppervlakte154m²
Bouwjaar1970
EnergielabelB
BuurtSchoondijke
WijkSchoondijke
GemeenteSluis

Locatie

Weststraat 8, Schoondijke

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoondijke

Inwoners1.255
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 2
192m
PLUS
Spuiplein 49
4874m
Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
4880m

Scholen

3 binnen 5 km

De Molenkreek
Basisonderwijs · 78 leerlingen
257m
Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
4307m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
4311m

Veelgestelde vragen

Over Weststraat 8, Schoondijke

Welk energielabel heeft Weststraat 8?

De woning aan Weststraat 8 in Schoondijke heeft energielabel B.

Is €1.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant voor een woning van 261 m² in Schoondijke. Het energielabel B is gunstig, maar het bouwjaar 1970 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G of F. Het is echter niet het zuinigste label, dus het loont om te kijken naar eventuele isolatiemaatregelen die nog getroffen kunnen worden.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 45 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.