Woning te koop: Weterschoten 30-63, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Weterschoten 30-63

De Hooilanden, Apeldoorn

€ 167.000
Buurt De Hooilanden, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit vrijstaande huis uit 1936 in Klarenbeek ademt rust en ruimte. Met 171 m² woonoppervlak is het een flinke woning, gelegen in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €167.000 is aan de scherpe kant voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Apeldoorn.

Buurt De Hooilanden

De Hooilanden is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch dorps: groen en stil. Lees meer over de buurt De Hooilanden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op twee straten verder. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool Oosterhuizen op tien minuten lopen. De omgeving is landelijk, met veel groen en rust. De gemeente Apeldoorn biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pandinzicht Makelaardij & Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 167.000
Prijs per m²€ 977
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte14055m²
Bouwjaar1936
BuurtDe Hooilanden
WijkKlarenbeek en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Weterschoten 30-63, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hooilanden

Inwoners830
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Hoofdweg 86
1589m
PLUS
Musketiersveld 115
4389m
Dekamarkt
Eglantier 668
4740m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2734m
Basisschool Eben-Haëzer (Locatie Apeldoorn)
Basisonderwijs · 276 leerlingen
4272m
PCBO Prinses Juliana
Basisonderwijs · 109 leerlingen
4297m

Veelgestelde vragen

Over Weterschoten 30-63, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Is €167.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €167.000 voor een vrijstaande woning van 171 m² uit 1936 is aan de lage kant. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, maar let op: het bouwjaar 1936 kan betekenen dat er onderhoud of verduurzaming nodig is.

Hoe is de bereikbaarheid van Klarenbeek?

Klarenbeek ligt landelijk, met een treinstation op 3,7 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een half uur lopen. De auto is hier het meest praktisch. De omgeving is rustig, met weinig verkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen vijf kilometer. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool Oosterhuizen op 2,7 km, gevolgd door Basisschool Eben-Haëzer en PCBO Prinses Juliana op ongeveer 4,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Apeldoorn, op 4,9 km.