Woning te koop: Zandduynen 14, Cadzand

Zandduynen 14

Verspreide huizen Cadzand, Sluis

€ 510.000
Buurt Verspreide huizen Cadzand, CadzandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Cadzand

Deze woning aan de Zandduynen 14 ligt in een rustige, landelijke omgeving in Cadzand. Het huis uit 2013 is energiezuinig met energielabel B en heeft een woonoppervlak van 95 m². De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Sluis voor een vergelijking.

Buurt Verspreide huizen Cadzand

De buurt Verspreide huizen Cadzand is een kleine, rustige gemeenschap met 85 inwoners. Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en waar de meeste woningen koopwoningen zijn. De sfeer is landelijk en rustig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Cadzand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo of Aldi, beide op ongeveer 7 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool, op 1,3 km lopen. Ook kinderdagverblijven zijn om de hoek te vinden. De omgeving leent zich goed voor rustige wandelingen en fietstochten. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals restaurants en een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tak Makelaardij & Taxaties en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 5.368
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte506m²
Bouwjaar2013
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Cadzand
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Zandduynen 14, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Cadzand

Inwoners85
Mannen59%
Vrouwen41%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
6933m
Aldi
Sint Annastraat 17
6950m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8409m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1261m

Veelgestelde vragen

Over Zandduynen 14, Cadzand

Welk energielabel heeft Zandduynen 14?

De woning aan Zandduynen 14 in Cadzand heeft energielabel B.

Is €510.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een woning van 95 m² met energielabel B in Cadzand. Het bouwjaar 2013 en de energiezuinige status maken het een aantrekkelijke optie. Vergelijk met andere woningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Cadzand?

Cadzand is een rustige kustplaats. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 55,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,3 km afstand. Andere scholen, zoals bs. De Nieuwe Van Dale, liggen op ongeveer 7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College op 8,7 km.

Wat is de sfeer in de buurt Verspreide huizen Cadzand?

De buurt is klein en rustig, met 85 inwoners en veel eengezinswoningen. Het is een landelijke omgeving waar vooral gezinnen en ouderen wonen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele buurt.