Woning te koop: Zeedijk 24-416, Nieuwvliet

Zeedijk 24-416

Nieuwvliet-Bad-Oost en -West, Sluis

€ 254.000
Buurt Nieuwvliet-Bad-Oost en -West, NieuwvlietBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan zee in Nieuwvliet

Dit appartement aan de Zeedijk in Nieuwvliet ademt vakantie. Met 47 m² woonoppervlak is het compact, maar het bouwjaar 2019 zorgt voor moderne afwerking en een frisse uitstraling. De woning ligt op een steenworp van het strand. De vraagprijs van €254.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Sluis voor vergelijkbare opties.

Buurt Nieuwvliet-Bad-Oost en -West

De buurt is dunbevolkt met slechts 45 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. Het is een rustige omgeving, vooral gericht op recreatie. De meeste woningen zijn tweede huizen of vakantieverblijven. Er zijn geen reviews van bewoners beschikbaar, maar de sfeer is ongetwijfeld ontspannen. Meer over de buurt Nieuwvliet-Bad-Oost en -West lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Aldi, ligt op ruim 6,5 km. Ook basisscholen zoals De Kustschool (3,1 km) en De Meerstromen (4,3 km) zijn niet direct om de hoek. Een restaurant vind je op loopafstand (0,7 km). De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen in de omliggende dorpen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 254.000
Prijs per m²€ 5.404
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte398m²
Bouwjaar2019
BuurtNieuwvliet-Bad-Oost en -West
WijkNieuwvliet
GemeenteSluis

Locatie

Zeedijk 24-416, Nieuwvliet

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwvliet-Bad-Oost en -West

Inwoners45
Mannen44%
Vrouwen56%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Aldi
Veerhoeklaan 5A
6656m
Albert Heijn
Torenweidelaan 2
6683m
Jumbo
Langestraat 1
6985m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
3117m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
4340m

Veelgestelde vragen

Over Zeedijk 24-416, Nieuwvliet

Is €254.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €254.000 voor een modern appartement van 47 m² uit 2019 in Nieuwvliet is marktconform. Het is een recreatiewoning in een populaire kustplaats, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe ver is het naar het strand?

Het appartement ligt aan de Zeedijk, dus het strand is op loopafstand.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) ligt op 6,6 km, dus je hebt een auto nodig voor boodschappen. Basisscholen zoals De Kustschool (3,1 km) en De Meerstromen (4,3 km) zijn ook op rijafstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oostburg (9,8 km).

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt is niet stedelijk (mate van stedelijkheid 5) met een omgevingsadressendichtheid van 362 adressen per km². Het is een rustige, dunbevolkte omgeving.