Woning te koop: Zuideinde 190, Koog Aan De Zaan

Zuideinde 190

Oud Koog, Zaanstad

€ 539.500
Buurt Oud Koog, Koog Aan De ZaanBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Aldi op 340m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Oud Koog

Dit nieuwbouwappartement aan de Zuideinde in Koog Aan De Zaan is in 2024 opgeleverd en heeft een woonoppervlak van 79 m². De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van € 539.500 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Zaanstad.

Buurt Oud Koog

Oud Koog is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Weinig geluidsoverlast, schoon en heeft genoeg beschikking tot openbaar vervoer." De buurt telt ruim 4900 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Oud Koog heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk) en een omgevingsadressendichtheid van 2216.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi (om de hoek) of de Lidl en Albert Heijn (twee straten verder). Basisschool de Piramide en De Golfbreker zijn op loopafstand, net als kinderdagverblijven. Het treinstation ligt op tien minuten lopen. De gemeente Zaanstad biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Thijssen Nieuwbouw op Funda. De makelaar heeft geen woningtype of energielabel gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 539.500
Prijs per m²€ 6.829
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte1416m²
Bouwjaar2024
BuurtOud Koog
WijkOud Koog a/d Zaan
GemeenteZaanstad

Locatie

Zuideinde 190, Koog Aan De Zaan

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Mycah
18-10-2023
Fijne buurt

Weinig geluidsoverlast, schoon en heeft genoeg beschikking tot openbaarvervoer. Klein maar fijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Koog

Inwoners4.910
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Aldi
Dr. H.G. Scholtenstraat 5b
340m
Lidl
Dr. H. G. Scholtenstraat 5
353m
Albert Heijn
Verzetstraat 10
403m

Scholen

59 binnen 5 km

Dynamica Speciaal Basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 152 leerlingen
483m
Basisschool de Piramide
Basisonderwijs · 298 leerlingen
762m
De Golfbreker
Basisonderwijs · 394 leerlingen
890m

Veelgestelde vragen

Over Zuideinde 190, Koog Aan De Zaan

Is € 539.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 539.500 voor een nieuwbouwappartement van 79 m² in Oud Koog is aan de hoge kant. Nieuwbouw in deze buurt is schaars, en de woning is in 2024 opgeleverd. Zonder energielabel is het lastig de totale woonlasten in te schatten, maar de prijs weerspiegelt de nieuwbouwstatus en de centrale ligging.

Hoe is de buurt Oud Koog om in te wonen?

Oud Koog wordt ervaren als een rustige, schone buurt met weinig geluidsoverlast. Bewoners waarderen de beschikbaarheid van openbaar vervoer. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en alleenstaanden. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation zijn op loopafstand.