Woning te koop: Zwembadweg 1-061, Posterholt

Zwembadweg 1-061

Buitengebied Posterholt, Roerdalen

€ 199.500
Buurt Buitengebied Posterholt, PosterholtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1210m²
1210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning in Posterholt is een ruime recreatiewoning met een perceel van 1210 m², gelegen in een rustige omgeving. Het bouwjaar 1978 geeft het een karakteristieke uitstraling. De vraagprijs van €199.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Roerdalen voor een vergelijking.

Buitengebied Posterholt

De woning ligt in de buurt Buitengebied Posterholt, een landelijke omgeving met veel rust en ruimte. De buurt telt ongeveer 140 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 1,8 km afstand, om de hoek. Ook is er een Albert Heijn op 4 km. Basisschool De Draaiende Wieken ligt op 2 km, twee straten verder. De gemeente Roerdalen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,9 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.500
Prijs per m²€ 165
Woonoppervlakte1210m²
Perceeloppervlakte4540m²
Bouwjaar1978
BuurtBuitengebied Posterholt
WijkPosterholt
GemeenteRoerdalen

Locatie

Zwembadweg 1-061, Posterholt

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Posterholt

Inwoners140
Mannen61%
Vrouwen46%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 5
1870m
PLUS
Molenweg 30
2588m
Albert Heijn
Markt 26
4075m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
1796m
Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
2864m
Basisschool De Bolleberg
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4215m

Veelgestelde vragen

Over Zwembadweg 1-061, Posterholt

Is de prijs van €199.500 redelijk voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €199.500 is marktconform voor een recreatiewoning met een perceel van 1210 m² in Posterholt. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en het ruime perceel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Posterholt, op 1,8 km van een PLUS-supermarkt en op 2 km van basisschool De Draaiende Wieken. Het treinstation bevindt zich op 9,9 km afstand. De omgeving is rustig en landelijk.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1978?

Een woning uit 1978 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties. De exacte onderhoudskosten zijn afhankelijk van de specifieke situatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, waaronder Basisschool De Draaiende Wieken op 1,8 km en Basisschool 't Kempke op 2,9 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een afstand van 6,6 km.