Woning te koop: Zwembadweg 1-087, Posterholt

Zwembadweg 1-087

Buitengebied Posterholt, Roerdalen

€ 154.500
Buurt Buitengebied Posterholt, PosterholtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1210m²
1210m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een recreatiewoning met karakter

Dit vrijstaande huis aan de Zwembadweg in Posterholt is een bijzondere vondst. Met 1210 m² grond en een woonoppervlak van 121 m² uit 1978, voelt het als een eigen plek met veel ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €154.500 is scherp voor een object van deze omvang, zeker vergeleken met andere woningen in Roerdalen.

Buitengebied Posterholt

De buurt Buitengebied Posterholt is een rustige, landelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 140 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de ruimte hebt en de stilte kunt opzoeken.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, die op twee straten verder ligt. Voor de kinderen is Basisschool De Draaiende Wieken om de hoek, op vijf minuten lopen. Ook Basisschool 't Kempke is binnen loopafstand. De gemeente Roerdalen biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand en een park op vier kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Landal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 154.500
Prijs per m²€ 128
Woonoppervlakte1210m²
Perceeloppervlakte4540m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtBuitengebied Posterholt
WijkPosterholt
GemeenteRoerdalen

Locatie

Zwembadweg 1-087, Posterholt

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Posterholt

Inwoners140
Mannen61%
Vrouwen46%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisstraat 5
1870m
PLUS
Molenweg 30
2588m
Albert Heijn
Markt 26
4075m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
1796m
Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
2864m
Basisschool De Bolleberg
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4215m

Veelgestelde vragen

Over Zwembadweg 1-087, Posterholt

Welk energielabel heeft Zwembadweg 1-087?

De woning aan Zwembadweg 1-087 in Posterholt heeft energielabel B.

Is €154.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €154.500 is aan de lage kant voor een vrijstaand huis met 1210 m² grond. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het energielabel B is gunstig, wat de stookkosten relatief laag houdt. Wel is het een recreatiewoning, wat invloed kan hebben op financieringsmogelijkheden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Posterholt. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 1,8 km, een paar minuten met de auto. Basisscholen zijn op 1,8 en 2,9 km. Het treinstation is op 9,9 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Hoe rustig is de buurt?

De buurt Buitengebied Posterholt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). Er wonen 140 mensen, vooral ouderen en gezinnen. Het aantal misdrijven is laag (21 in totaal). Het is een ideale plek voor wie van stilte en ruimte houdt.