Appartement te koop: Aaf Bouberstraat 136, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenAaf Bouberstraat 136

Aaf Bouberstraat 136

Louis Crispijnbuurt, Amsterdam

€ 465.000
Buurt Louis Crispijnbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 384m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Louis Crispijnbuurt

Dit appartement aan de Aaf Bouberstraat 136 in Amsterdam is een fijne plek om te wonen. Met 79 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €465.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam, maar de ruime oppervlakte maakt het marktconform.

De buurt: Louis Crispijnbuurt

De buurt Louis Crispijnbuurt in Slotervaart-Zuid is een stedelijke wijk met veel voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij Dirk, dat om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn ook twee straten verder. Kinderen kunnen naar Daltonschool Louis Bouwmeester, dat naast de deur ligt, of naar Oecumenische basisschool Pro Rege op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roelofs Properties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 5.886
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte998m²
Bouwjaar1983
EnergielabelB
BuurtLouis Crispijnbuurt
WijkSlotervaart-Zuid
GemeenteAmsterdam

Locatie

Aaf Bouberstraat 136, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Louis Crispijnbuurt

Inwoners3.310
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Louis Crispijnbuurt

Woningvoorraad1.524
Gem. WOZ-waarde€ 415.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

93 binnen 5 km

Dirk
Sierplein 6
384m
Albert Heijn
Sierplein 78
478m
AH to go
Cornelis Lelylaan 35
939m

Scholen

145 binnen 5 km

Daltonschool Louis Bouwmeester
Basisonderwijs · 227 leerlingen
69m
Oecumenische basisschool Pro Rege
Basisonderwijs · 506 leerlingen
531m
School2Care Amsterdam - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 25 leerlingen
620m

Veelgestelde vragen

Over Aaf Bouberstraat 136, Amsterdam

Welk energielabel heeft Aaf Bouberstraat 136?

De woning aan Aaf Bouberstraat 136 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €465.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €465.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €381.667, maar de woning is met 79 m² ook 39% groter dan het gemiddelde van 57 m². De mediaanprijs in de buurt is €435.000, dus de prijs is aan de hoge kant maar niet extreem.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,1 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte busrit.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo zuinig als label A. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label C of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Daltonschool Louis Bouwmeester zit op 69 meter, Oecumenische basisschool Pro Rege op 531 meter, en Oecumenische basisschool Ichthus op 748 meter. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs op 620 meter.

Hoe veilig is de Louis Crispijnbuurt?

In de buurt zijn in totaal 236 misdrijven geregistreerd. Dat is een indicatie, maar zonder context van het aantal inwoners of vergelijkbare buurten is het lastig te duiden. Het is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 59 dagen. Dat is iets meer dan twee maanden. De woningmarkt in de buurt is redelijk actief, met 17 verkochte woningen in de meetperiode.

Roelofs Properties
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.