Appartement te koop: Aaltenseweg 10D, Lichtenvoorde
Verkocht onder voorbehoud
KopenOost GelreAppartementenAaltenseweg 10D

Aaltenseweg 10D

Veld Oost, Oost Gelre

€ 198.000
Buurt Veld Oost, LichtenvoordeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in Lichtenvoorde

Dit appartement aan de Aaltenseweg 10D ligt in een rustige buurt van Lichtenvoorde. Met 59 m² woonoppervlak is het een compacte woning. Het energielabel C betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €198.000 is scherp, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €499.000. Bekijk ook andere appartementen in Oost Gelre.

Buurt Veld Oost

De buurt Veld Oost is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. Op basis van de beschikbare gegevens is er nog geen bewonersreview. De buurt Veld Oost heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3, wat duidt op een mix van alleenstaanden en gezinnen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn of Lidl, beide om de hoek. Voor de kinderen is basisschool Frans ten Bosch twee straten verder, en Marianum voor voortgezet onderwijs op loopafstand. De gemeente Oost Gelre biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 300 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Steentjes & Scharenborg.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 198.000
Prijs per m²€ 3.356
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte2974m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtVeld Oost
WijkLichtenvoorde
GemeenteOost Gelre

Locatie

Aaltenseweg 10D, Lichtenvoorde

Buurt statistieken

Gegevens uit Veld Oost

Inwoners2.245
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Veld Oost

Woningvoorraad1.009
Gem. WOZ-waarde€ 263.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Varkensmarkt 12
579m
Lidl
De Leest 41
586m
Aldi
De Leest 35
586m

Scholen

15 binnen 5 km

Frans ten Bosch
Basisonderwijs · 245 leerlingen
259m
Basisschool De Leeuw
Basisonderwijs · 128 leerlingen
286m
Marianum
Voortgezet onderwijs · 536 leerlingen
522m

Veelgestelde vragen

Over Aaltenseweg 10D, Lichtenvoorde

Welk energielabel heeft Aaltenseweg 10D?

De woning aan Aaltenseweg 10D in Lichtenvoorde heeft energielabel C.

Is €198.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform. Het appartement is met 59 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 87 m², maar de vraagprijs is ook fors lager dan de gemiddelde koopprijs in Veld Oost (€499.000). De prijs per m² is ongeveer €3.356, wat scherp is vergeleken met het buurtgemiddelde van €5.736 per m².

Hoe is de buurt Veld Oost om in te wonen?

Veld Oost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter en is veilig: er zijn 27 misdrijven geregistreerd op 2.245 inwoners. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4 kilometer afstand. Dat is prima met de fiets of auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Frans ten Bosch ligt op 259 meter, Basisschool De Leeuw op 286 meter, en het voortgezet onderwijs Marianum op 522 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 400 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. In de buurt hebben alle verkochte woningen label A, dus dit appartement springt er wat dat betreft niet uit.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het woonoppervlak is 59 m², dus reken op een woonkamer, een slaapkamer en mogelijk een kleine tweede slaapkamer of werkkamer. Voor exacte indeling kun je de plattegrond bij de makelaar opvragen.

Steentjes & Scharenborg
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Steentjes & Scharenborg
vastgoednederland.nl
Bekijk
Steentjes & Scharenborg
funda.nl
Bekijk