Appartement te koop: Aartshertogenlaan 253, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschAppartementenAartshertogenlaan 253

Aartshertogenlaan 253

De Vliert, Den Bosch

€ 357.000
Buurt De Vliert, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in De Vliert

Dit appartement aan de Aartshertogenlaan 253 in 's-Hertogenbosch ademt de sfeer van de jaren vijftig. Met 62 m² woonoppervlak en energielabel D is het een woning met potentie. De prijs van €357.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Den Bosch.

De Vliert: een gemengde buurt dicht bij de stad

De Vliert is een levendige buurt met een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is allemaal MID, niet slecht maar ook zeker niet goed. Ik vind het een oke wijk, eigenlijk geen last van andere (naast de boom van me buurman), het zit ducht bij de Stad en dicht bij supermarkten." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk deel van de woningen is voor de Tweede Wereldoorlog gebouwd. De buurt De Vliert heeft een stedelijk karakter met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop (twee straten verder) of de PLUS (om de hoek). Ook Albert Heijn is op loopafstand. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals KC Het IJzeren Kind, en het Rodenborch-College voor voortgezet onderwijs. Het station is tien minuten lopen, en een park of plantsoen vind je naast de deur. De gemeente Den Bosch biedt een breed scala aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Koster Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 357.000
Prijs per m²€ 5.758
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte1009m²
Bouwjaar1952
EnergielabelD
BuurtDe Vliert
WijkMuntel / Vliert
GemeenteDen Bosch

Locatie

Aartshertogenlaan 253, 'S-Hertogenbosch

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Finney
15-06-2024
Het is allemaal MID, niet slecht ma ook zeker ni goed

Ik vind het een oke wijk, eigenlijk geen last van andere (naast de boom van me buurman), het zit ducht bij de Stad en dicht bij supermarkten

Buurt statistieken

Gegevens uit De Vliert

Inwoners3.380
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit De Vliert

Woningvoorraad1.620
Gem. WOZ-waarde€ 449.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Coop
Kapelaan Koopmansplein 218
627m
PLUS
Buitenpepersdreef 353
657m
Albert Heijn
Gruttostraat 23
803m

Scholen

14 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
1991m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3507m
Kindcentrum De Troubadour
Basisonderwijs · 316 leerlingen
3528m

Veelgestelde vragen

Over Aartshertogenlaan 253, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Aartshertogenlaan 253?

De woning aan Aartshertogenlaan 253 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel D.

Is €357.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €357.000 ligt 37% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€571.000). Het appartement is met 62 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 93 m², wat de lagere prijs deels verklaart. De prijs per m² is ongeveer €5.758, terwijl het gemiddelde in de buurt €8.806 per m² is. Het is dus een relatief scherpe prijs voor een woning in De Vliert.

Hoe is de buurt De Vliert om in te wonen?

De Vliert is een stedelijke buurt met een mix van bewoners, van studenten tot gezinnen. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en de buurt heeft een hoge dichtheid. Bewoners waarderen de ligging dicht bij de stad en supermarkten. Het is een levendige wijk, maar niet overdreven druk. Het parkje om de hoek biedt een groene plek om te ontspannen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning niet bijzonder zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een woning met label A of B. In de buurt hebben alle beschikbare koopwoningen label C of beter, dus dit appartement springt er negatief uit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is KC Het IJzeren Kind, op ongeveer 2 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven en voortgezet onderwijs, zoals het Rodenborch-College. De afstanden zijn goed te doen voor dagelijks gebruik.

Hoe is het openbaar vervoer in De Vliert?

Het treinstation ligt op 0,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de verbinding met de rest van de stad en omliggende plaatsen goed.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een appartement uit 1952?

Een bouwjaar van 1952 betekent dat de woning waarschijnlijk originele elementen heeft, zoals houten kozijnen of enkel glas. Het energielabel D suggereert dat er nog verbeteringen mogelijk zijn. Het is aan te raden om bij bezichtiging te letten op de staat van het dak, de leidingen en de isolatie. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven.