Appartement te koop: Adelaarslaan 22-1, Apeldoorn
KopenApeldoornAppartementenAdelaarslaan 22-1

Adelaarslaan 22-1

Vogelkwartier, Apeldoorn

€ 419.500
Buurt Vogelkwartier, ApeldoornBekijk buurt
Albert Heijn op 157m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het Vogelkwartier

Dit appartement aan de Adelaarslaan in Apeldoorn-Zuid ademt de sfeer van de jaren zestig, met royale kamers en een oppervlakte van 113 m². Het is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene omgeving zonder in te leveren op stedelijke voorzieningen. Met een vraagprijs van €419.500 is dit appartement aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Apeldoorn, maar de ruime opzet en de ligging maken het een interessante optie.

De buurt: Vogelkwartier

Het Vogelkwartier is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt telt bijna 5000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke wijk zien met een bovengemiddeld aandeel koopwoningen.

Het dagelijks leven

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook de Dekamarkt en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals IKC Octowijs en PCBO De Fakkel, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Apeldoorn biedt daarnaast volop recreatiemogelijkheden, met parken en bossen vlakbij.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nieuwbouw Centrum Apeldoorn aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.500
Prijs per m²€ 3.712
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte4000m²
Bouwjaar1960
BuurtVogelkwartier
WijkZuid
GemeenteApeldoorn

Locatie

Adelaarslaan 22-1, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelkwartier

Inwoners4.950
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelkwartier

Woningvoorraad2.563
Gem. WOZ-waarde€ 274.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Talingweg 169
157m
Dekamarkt
Havikstraat 19
703m
Aldi
Mgr. Nolensstraat 43
744m

Scholen

79 binnen 5 km

Christelijke Praktijkschool De Boog
Voortgezet onderwijs · 171 leerlingen
333m
IKC Octowijs
Basisonderwijs · 85 leerlingen
421m
PCBO De Fakkel
Basisonderwijs · 238 leerlingen
478m

Veelgestelde vragen

Over Adelaarslaan 22-1, Apeldoorn

Is €419.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €419.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€350.864) en ook boven de mediaan (€398.500). Wel is dit appartement met 113 m² ruimer dan het gemiddelde (93 m²). De prijs per m² is met €3.713 iets lager dan het buurtgemiddelde van €4.036. Het is dus aan de hoge kant, maar de extra ruimte verklaart dat deels.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 2,9 km afstand, dus op loopafstand is het niet. Met de fiets ben je er in ongeveer 10 minuten.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 16,7% van de koopwoningen label A, 33,3% label C en 50% label D of lager. Omdat het bouwjaar 1960 is, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is goed voorzien. Binnen 500 meter vind je een Albert Heijn, een huisartsenpraktijk, een kinderdagverblijf en een basisschool. Ook een park of plantsoen is op 400 meter afstand. Voor een restaurant hoef je maar 300 meter te lopen.

Hoe veilig is het Vogelkwartier?

In de buurt zijn in totaal 257 misdrijven geregistreerd. Dat aantal is niet direct te duiden zonder context, maar het is een gemiddeld cijfer voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van koopwoningen in het Vogelkwartier is 71 dagen. Dat is iets meer dan twee maanden. Dit appartement is pas te koop, dus het is nog niet te zeggen hoe lang het er zal staan.

Nieuwbouw Centrum Apeldoorn
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.