Appartement te koop: Akelei 54, Venray
Verkocht onder voorbehoud
KopenVenrayAppartementenAkelei 54

Akelei 54

Landweert 1, Venray

€ 179.500
Buurt Landweert 1, VenrayBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 371m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Venray

Dit appartement aan de Akelei in Venray is een fijne plek voor wie op zoek is naar een betaalbare woning in een rustige buurt. Met 55 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een praktische woning voor een starter of doorstromer. De vraagprijs van €179.500 is marktconform voor appartementen in Venray.

Buurt Landweert 1

De woning ligt in de buurt Landweert 1, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met zowel gezinnen als ouderen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek, of bij de PLUS twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Sterrenschool De Klimboom en Petrus' Banden op loopafstand. Het treinstation van Venray is tien minuten lopen. De gemeente Venray biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peelrand Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 179.500
Prijs per m²€ 3.264
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte590m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtLandweert 1
WijkLandweert
GemeenteVenray

Locatie

Akelei 54, Venray

Buurt statistieken

Gegevens uit Landweert 1

Inwoners1.660
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuisstraat 100
371m
PLUS
Kruidenlaan 159
582m
Jumbo
De Bleek 30
893m

Scholen

18 binnen 5 km

Sterrenschool De Klimboom
Basisonderwijs · 181 leerlingen
415m
Petrus' Banden
Basisonderwijs · 456 leerlingen
422m
Montessorischool Venray
Basisonderwijs · 174 leerlingen
461m

Veelgestelde vragen

Over Akelei 54, Venray

Welk energielabel heeft Akelei 54?

De woning aan Akelei 54 in Venray heeft energielabel C.

Is €179.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €179.500 is marktconform voor een appartement van 55 m² met energielabel C in Venray. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Landweert 1 om in te wonen?

Landweert 1 is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en het park is dichtbij. Het is een prettige wijk voor wie van rust houdt.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation van Venray ligt op 2,4 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Het station biedt verbindingen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Sterrenschool De Klimboom (415 meter) en Petrus' Banden (422 meter). Ook Montessorischool Venray (461 meter) en Basisschool De Kruudwis (601 meter) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Venray, op 2 kilometer afstand.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Het is een gemiddeld label voor een appartement uit 1981. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar niet zo laag zijn als bij nieuwbouw. Het is een goed uitgangspunt voor verdere verduurzaming.

Wat voor onderhoud is er te verwachten bij een appartement uit 1981?

Een appartement uit 1981 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel en het dak.

Peelrand Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.