Appartement te koop: Amazonenstraat 3-1, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenAmazonenstraat 3-1

Amazonenstraat 3-1

Van Tuyllbuurt, Amsterdam

€ 500.000
Buurt Van Tuyllbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 104m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in een rustige Amsterdamse buurt

Dit appartement aan de Amazonenstraat in de Van Tuyllbuurt is een fijne plek voor wie houdt van een opgeruimde, kindvriendelijke omgeving. Met energielabel A is het een zuinige woning, wat prettig is voor de maandlasten. De vraagprijs van €500.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De Van Tuyllbuurt: rustig en kindvriendelijk

De buurt Van Tuyllbuurt wordt door bewoners omschreven als een lieve, leuke en gezellige buurt. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Altijd opgeruimd en een beetje rust in de stad. Erg kindvriendelijk!" De buurt telt ruim 4200 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook Ekoplaza en een andere Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Europaschool en de Olympiaschool, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heeren Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 10.417
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte79m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA
BuurtVan Tuyllbuurt
WijkStadionbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Amazonenstraat 3-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Anna
23-08-2023
Geweldig

Lieve leuke en gezellige buurt in Amsterdam. Altijd opgeruimd en een beetje rust in de stad. Erg kindvriendelijk!

Buurt statistieken

Gegevens uit Van Tuyllbuurt

Inwoners4.205
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Van Tuyllbuurt

Woningvoorraad2.334
Gem. WOZ-waarde€ 593.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen73%

Supermarkten

148 binnen 5 km

Albert Heijn
Stadionweg 159
104m
Ekoplaza
Marathonweg 18-24
345m
Albert Heijn
Stadionplein 115
422m

Scholen

186 binnen 5 km

Europaschool
Basisonderwijs · 366 leerlingen
195m
Olympiaschool
Basisonderwijs · 281 leerlingen
245m
Vrije Schoolgemeenschap Geert Groote School
Basisonderwijs · 474 leerlingen
290m

Veelgestelde vragen

Over Amazonenstraat 3-1, Amsterdam

Welk energielabel heeft Amazonenstraat 3-1?

De woning aan Amazonenstraat 3-1 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €500.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform en zelfs aan de scherpe kant. Het is de goedkoopste van de 7 koopwoningen die nu in de Van Tuyllbuurt te koop staan. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €727.857, dus deze woning ligt daar 31% onder. Houd er wel rekening mee dat het woonoppervlak met 48 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 79 m².

Hoe is de buurt Van Tuyllbuurt om in te wonen?

De Van Tuyllbuurt wordt ervaren als een rustige, opgeruimde en kindvriendelijke buurt. Bewoners waarderen de gezellige sfeer en de rust midden in de stad. Het is een fijne plek voor gezinnen, maar ook voor alleenstaanden en stellen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7, wat duidt op veel eenpersoonshuishoudens.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is het best haalbare en zorgt voor lage stookkosten. In de Van Tuyllbuurt hebben alle koopwoningen die nu te koop staan energielabel A, dus dat is gebruikelijk in deze buurt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Europaschool (195 m) en de Olympiaschool (245 m). Ook is er voortgezet onderwijs dichtbij, zoals het Spinoza Lyceum Amsterdam (310 m) en het Geert Groote College Amsterdam (356 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,4 km afstand, wat ongeveer 17 minuten lopen is. Dat is prima te doen voor een dagelijkse reis.

Wat voor supermarkten zijn er in de buurt?

Op 104 meter zit een Albert Heijn. Ook zijn er Ekoplaza (345 m) en nog een Albert Heijn (422 m) in de buurt. Voor een grotere Jumbo moet je iets verder lopen (787 m).

Heeren Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen