Appartement te koop: Amersfoortsestraat 126-13, Soesterberg
KopenSoestAppartementenAmersfoortsestraat 126-13

Amersfoortsestraat 126-13

Leusderheide, Soest

€ 299.500
Buurt Leusderheide, SoesterbergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 504m²
504m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groen

Dit appartement aan de Amersfoortsestraat in Soesterberg ligt in een bosrijke omgeving. Het is een woning uit 1940 met een royale oppervlakte van 504 m², wat bijzonder is voor een appartement. De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor appartementen in Soest.

Buurt Leusderheide

De buurt Leusderheide is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van CBS-cijfers wonen er vooral gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Bekijk ook de buurt Leusderheide voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op tweeënhalf kilometer afstand. Ook PLUS en Jumbo zijn binnen tien minuten rijden. In de buurt zijn diverse scholen, zoals Kindcentrum de Startbaan op drie kilometer en Van Lodenstein College op anderhalve kilometer. De gemeente Soest biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op bijna vijf kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 594
Woonoppervlakte504m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1940
BuurtLeusderheide
WijkSoesterberg
GemeenteSoest

Locatie

Amersfoortsestraat 126-13, Soesterberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Leusderheide

Inwoners450
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR express
Doornseweg 10
2499m
PLUS
Rademakerstraat 6
3410m
Jumbo
Leusderweg 152
3690m

Scholen

31 binnen 5 km

Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
1501m
Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
1868m
Kindcentrum de Startbaan
Basisonderwijs · 175 leerlingen
2905m

Veelgestelde vragen

Over Amersfoortsestraat 126-13, Soesterberg

Is €299.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor een appartement van 504 m² in Soesterberg. Het is een ruime woning uit 1940 in een rustige, groene buurt. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat deze prijs redelijk is, al hangt de uiteindelijke waarde af van de staat en de vraag.

Hoe is de bereikbaarheid van Soesterberg?

Soesterberg is bereikbaar via de weg en het openbaar vervoer. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,8 km afstand. De buurt is rustig en groen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt zijn diverse supermarkten, zoals SPAR express op 2,5 km en PLUS op 3,4 km. Ook zijn er scholen, waaronder Kindcentrum de Startbaan (basisonderwijs) op 2,9 km en Van Lodenstein College (voortgezet onderwijs) op 1,5 km. Een restaurant vind je op 0,6 km afstand.