Appartement te koop: Amersfoortsestraat 126B6, Soesterberg
KopenSoestAppartementenAmersfoortsestraat 126B6

Amersfoortsestraat 126B6

Leusderheide, Soest

€ 450.000
Buurt Leusderheide, SoesterbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 504m²
504m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een bosrijke omgeving

Dit appartement aan de Amersfoortsestraat in Soesterberg is met 504 m² uitzonderlijk ruim. Het is gevestigd in een karakteristiek pand uit 1940, maar heeft energielabel A, wat duidt op een goede isolatie en lage energiekosten. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een woning van deze omvang in deze regio. Bekijk ook andere appartementen in Soest voor een vergelijking.

De buurt Leusderheide

De woning ligt in de buurt Leusderheide, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ongeveer 450 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar veel mensen in een eengezinswoning wonen, maar dit appartement biedt een alternatief voor wie ruimte zoekt zonder een heel huis. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op de CBS-cijfers.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op ongeveer tweeënhalf kilometer afstand. Ook PLUS, Jumbo en Albert Heijn zijn binnen vier kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er scholen zoals Kindcentrum de Startbaan (basisonderwijs) op drie kilometer en Van Lodenstein College (voortgezet onderwijs) op anderhalve kilometer. De gemeente Soest biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand (600 meter) en een treinstation op 4,8 kilometer.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pikeur Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 893
Woonoppervlakte504m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1940
EnergielabelA
BuurtLeusderheide
WijkSoesterberg
GemeenteSoest

Locatie

Amersfoortsestraat 126B6, Soesterberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Leusderheide

Inwoners450
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR express
Doornseweg 10
2499m
PLUS
Rademakerstraat 6
3410m
Jumbo
Leusderweg 152
3690m

Scholen

31 binnen 5 km

Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
1501m
Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
1868m
Kindcentrum de Startbaan
Basisonderwijs · 175 leerlingen
2905m

Veelgestelde vragen

Over Amersfoortsestraat 126B6, Soesterberg

Welk energielabel heeft Amersfoortsestraat 126B6?

De woning aan Amersfoortsestraat 126B6 in Soesterberg heeft energielabel A.

Is €450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een appartement van 504 m² in Soesterberg. De prijs per vierkante meter is relatief laag vanwege de ligging in een bosrijke, rustige omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Soesterberg, een dorp in de gemeente Soest. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,8 kilometer afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (173), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor energielabel heeft de woning en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Dit is gunstig voor een pand uit 1940, want vaak hebben oudere woningen een lager label. Het label is een indicatie van de energiezuinigheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen vijf kilometer. Voor basisonderwijs is Kindcentrum de Startbaan op 2,9 km, en voor voortgezet onderwijs zijn Van Lodenstein College (1,5 km) en Het Nieuwe Eemland (1,9 km) goede opties. Ook zijn er kinderdagverblijven op 1,7 km.

Hoe is de buurt Leusderheide om in te wonen?

Leusderheide is een rustige buurt met veel groen en weinig voorzieningen direct om de hoek. De meeste inwoners zijn tussen 45 en 65 jaar, en er wonen relatief weinig kinderen. Het is een veilige buurt met 22 misdrijven per jaar. Voor dagelijkse boodschappen moet je naar een dorp in de buurt.

Wat is de oppervlakte van het appartement?

Het appartement heeft een woonoppervlakte van 504 m², wat zeer ruim is voor een appartement. Dit is inclusief alle vertrekken. Het bouwjaar is 1940, maar door het energielabel A is het goed onderhouden en geïsoleerd.