Vrijstaande woning te koop: Amersfoortsestraat 134, Soesterberg
KopenSoestVrijstaande woningenAmersfoortsestraat 134

Amersfoortsestraat 134

Leusderheide, Soest

€ 1.500.000
Buurt Leusderheide, SoesterbergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 295m²
295m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1936 staat in een bosrijke omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 295 m² woonoppervlak en een perceel van 2170 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag in het groen woont. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Soest, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

Leusderheide: rustig en groen

De buurt Leusderheide is een kleinschalige woonwijk met veel eengezinswoningen en een lage bebouwingsdichtheid. Het is er opvallend rustig, met veel natuur om de hoek. De bewoners zijn gemêleerd: van gezinnen tot ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. CBS-cijfers laten zien dat de inkomens hier bovengemiddeld zijn, wat past bij het karakter van de buurt. Meer weten? Lees verder over de buurt Leusderheide.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op ruim twee kilometer afstand, een kwartiertje lopen of vijf minuten fietsen. Ook PLUS, Jumbo en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse opties: basisscholen zoals Kindcentrum de Startbaan en Montessori Basisschool Pallas Athene liggen op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals Van Lodenstein College is ook niet ver weg. De gemeente Soest biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BOOG Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 5.085
Woonoppervlakte295m²
Perceeloppervlakte2170m²
Bouwjaar1936
EnergielabelF
BuurtLeusderheide
WijkSoesterberg
GemeenteSoest

Locatie

Amersfoortsestraat 134, Soesterberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Leusderheide

Inwoners450
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

14 binnen 5 km

SPAR express
Doornseweg 10
2420m
PLUS
Rademakerstraat 6
3525m
Jumbo
Leusderweg 152
3575m

Scholen

32 binnen 5 km

Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
1387m
Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
1752m
Kindcentrum de Startbaan
Basisonderwijs · 175 leerlingen
3022m

Veelgestelde vragen

Over Amersfoortsestraat 134, Soesterberg

Welk energielabel heeft Amersfoortsestraat 134?

De woning aan Amersfoortsestraat 134 in Soesterberg heeft energielabel F.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (295 m²) en het ruime perceel (2170 m²). Vrijstaande woningen in Soest met dit formaat zijn schaars, en de ligging in een bosrijke omgeving draagt bij aan de waarde. Het energielabel F kan wel een onderhandelingspunt zijn, omdat dit hogere stookkosten betekent.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Soesterberg, in de buurt Leusderheide. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer.

Wat kun je verwachten van de buurt Leusderheide?

Leusderheide is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een lage bebouwingsdichtheid. Er wonen ongeveer 450 mensen, met een mix van gezinnen en ouderen. De sfeer is gemoedelijk en er is veel natuur in de omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, welvarende wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op fietsafstand. Basisscholen zoals Kindcentrum de Startbaan (3 km) en Montessori Basisschool Pallas Athene (3 km) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Van Lodenstein College (1,4 km) of Het Nieuwe Eemland (1,8 km).

Hoe is het energielabel F te verklaren?

Het energielabel F is waarschijnlijk te wijten aan het bouwjaar 1936, toen isolatie nog niet gebruikelijk was. Dit betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt voor verwarming. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een modernere woning.

Zijn er supermarkten in de buurt?