Appartement te koop: Amsterdamsestraatweg 325BS, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrechtAppartementenAmsterdamsestraatweg 325BS

Amsterdamsestraatweg 325BS

Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving, Utrecht

€ 499.000
Buurt Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 123m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Utrecht

Dit appartement aan de Amsterdamsestraatweg ademt de sfeer van een oude stadswijk. Met 50 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in een levendige buurt maakt veel goed. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1929. De vraagprijs van €499.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Utrecht, maar de buurt is gewild.

De buurt: Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o.

De buurt Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. is een oude volkswijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,6. Een bewoner zegt: "heerlijk buurtje, dichtbij het station en bij de winkels lekker centraal." Een ander noemt het "gezellig" en woont in de Seringstraat. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (123 m) of de PLUS twee straten verder (344 m). Basisschool Jules Verne zit naast de deur (111 m), en de Rietendakschool is op loopafstand (492 m). Het station is tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pauw Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 9.980
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte394m²
Bouwjaar1929
EnergielabelC
BuurtEgelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving
WijkNoordwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Amsterdamsestraatweg 325BS, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.8
manar albuawad
15-10-2023
heerlijk buurtje

ik ben hier geboren en getogen en had het nergens anders gewild. dichtbij het station en bij de winkels lekker centraal .

8.4
Bep Vdhoefkastelen
24-07-2023
Gezellig

Het is een fijnen straat waar ik woon ik woon in de seringstraat

Buurt statistieken

Gegevens uit Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving

Inwoners2.885
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Egelantierstraat Mariëndaalstraat en omgeving

Woningvoorraad1.399
Gem. WOZ-waarde€ 402.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 367A
123m
PLUS
Plantage 15
344m
Boni
Amsterdamsestraatweg 609
1072m

Scholen

128 binnen 5 km

Basisschool Jules Verne
Basisonderwijs · 170 leerlingen
111m
P.c. basisschool de Boemerang
Basisonderwijs · 170 leerlingen
441m
OBS Rietendakschool
Basisonderwijs · 327 leerlingen
492m

Veelgestelde vragen

Over Amsterdamsestraatweg 325BS, Utrecht

Welk energielabel heeft Amsterdamsestraatweg 325BS?

De woning aan Amsterdamsestraatweg 325BS in Utrecht heeft energielabel C.

Is €499.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €461.675 in de buurt, maar de mediaanprijs van beschikbare koopwoningen is €485.000. Het appartement is met 50 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 73 m², wat de prijs per m² relatief hoog maakt. De prijs is marktconform voor de huidige vraag.