Appartement te huur: Andries Copierstraat 54, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenAndries Copierstraat 54

Andries Copierstraat 54

Overtoomse Veld-Noord, Amsterdam

€ 2.350 p.m.
Buurt Overtoomse Veld-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 370m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Overtoomse Veld-Noord

Dit appartement aan de Andries Copierstraat 54 is een moderne woning uit 2009 met energielabel A+. Met 62 m² woonoppervlak is het compact, maar de indeling is efficiënt. De huurprijs van €2.350 per maand is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €2.281, maar het energielabel en bouwjaar maken het een comfortabele keuze. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor meer opties.

De buurt Overtoomse Veld-Noord

Overtoomse Veld-Noord is een levendige buurt in Amsterdam. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 5,94. Een bewoner zegt: "Mijn ervaring de buurt moet nog goed schoon zijn." Een ander noemt het "Gezelig gastvrij" en voegt toe: "Een goede ervaring ik woon hier al lang soms een beetje vies met vuil op de straat maar over het algemeen best positief alleen mischien wat meer voorzieningen en beteren hichiëne." De buurt telt zo'n 5.840 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Lees meer over de buurt Overtoomse Veld-Noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 370 meter of Lidl op 412 meter, beide op loopafstand. Ook zijn er scholen in de buurt: Islamitische Basisschool El Kadisia ligt op 7 meter, en DENISE (voortgezet onderwijs) op 111 meter. Het treinstation is op 1,6 km afstand, dus met het openbaar reizen is goed te doen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rotsvast Delft & Rotterdam en ROTSVAST Amsterdam op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.350 p.m.
Prijs per m²€ 38 p.m.
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte1606m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtOvertoomse Veld-Noord
WijkOvertoomse Veld
GemeenteAmsterdam

Locatie

Andries Copierstraat 54, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

5.3
Noureddine
20-08-2025
Nieuwe west

Mijn ervaring de buurt moet nog goed schoon zijn

6.6
Tom
30-06-2025
Gezelig gastvrij

Een goede ervaring ik woon hier al lang soms een beetje vies met vuil op de straat maar over het algemeen best positief alleen mischien wat meer voorzieningen en beteren hichiëne

Buurt statistieken

Gegevens uit Overtoomse Veld-Noord

Inwoners5.840
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Overtoomse Veld-Noord

Woningvoorraad2.385
Gem. WOZ-waarde€ 443.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

127 binnen 5 km

Albert Heijn
August Allebéplein 12
370m
Lidl
August Allebeplein 269
412m
AH to go
Cornelis Lelylaan 35
1020m

Scholen

158 binnen 5 km

Islamitische Basisschool El Kadisia
Basisonderwijs · 545 leerlingen
7m
DENISE
Voortgezet onderwijs · 706 leerlingen
111m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Hasselbraam
Speciaal onderwijs · 175 leerlingen
127m

Veelgestelde vragen

Over Andries Copierstraat 54, Amsterdam

Welk energielabel heeft Andries Copierstraat 54?

De woning aan Andries Copierstraat 54 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is de huurprijs van €2.350 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €2.350 ligt iets boven het gemiddelde van €2.281 voor huurwoningen in Overtoomse Veld-Noord, maar onder de mediaan van €2.438. Het appartement is 62 m², terwijl het buurtgemiddelde 88 m² is. De prijs per m² is met €37,90 hoger dan het gemiddelde van €25,93, wat deels wordt verklaard door het energielabel A+ en het moderne bouwjaar 2009.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

In Overtoomse Veld-Noord worden huurwoningen gemiddeld in 20 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in de buurt. Er staan momenteel 10 huurwoningen te huur, en in de afgelopen periode zijn er 75 woningen verhuurd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor je maandelijkse energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 370 meter en Lidl op 412 meter. Ook zijn er scholen dichtbij, zoals Islamitische Basisschool El Kadisia op 7 meter en DENISE (voortgezet onderwijs) op 111 meter. Voor dagelijkse boodschappen en schoolgaande kinderen is de buurt dus goed ingericht.

Hoe is de veiligheid in Overtoomse Veld-Noord?

In de buurt zijn in de meest recente cijfers 285 misdrijven geregistreerd. Dat is een indicatie, maar het is goed om te weten dat het aantal per inwoner relatief is. Bewoners geven in reviews aan dat de buurt over het algemeen positief is, al wordt soms vuil op straat genoemd.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5.622 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.