Appartement te koop: Apeldoornselaan 274, 'S-Gravenhage
Onder bod
KopenDen HaagAppartementenApeldoornselaan 274

Apeldoornselaan 274

Oostbroek-Zuid, Den Haag

€ 275.000
Buurt Oostbroek-Zuid, 'S-GravenhageBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 21m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Appartement met karakter in Oostbroek-Zuid

Dit appartement uit 1933 ademt de sfeer van een klassieke Haagse buurt. Met 91 vierkante meter woonoppervlak is er flink wat ruimte, verdeeld over een woonkamer, keuken en twee slaapkamers. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor een appartement van dit formaat in Den Haag, zeker vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

Oostbroek-Zuid: levendig en divers

De buurt Oostbroek-Zuid is een multiculturele wijk met een mix van inwoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,96. Een bewoner zegt: "Multiculturele vriendelijke buren." Een ander noemt het "Ghetto" en wijst op overlast van verkeer en zwerfvuil. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. Meer weten? Bekijk de buurt Oostbroek-Zuid.

Dagelijks leven om de hoek

De Albert Heijn zit letterlijk naast de deur, op 21 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus de straat niet uit. Ook een kinderdagverblijf en een basisschool zijn op loopafstand, net als een park of plantsoen op vijf minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot bibliotheken.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Agterberg Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 november 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 3.022
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte200m²
Bouwjaar1933
EnergielabelF
BuurtOostbroek-Zuid
WijkRustenburg en Oostbroek
GemeenteDen Haag

Locatie

Apeldoornselaan 274, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.5
Uela
11-10-2025
Meer veiligheid nodig

Heelveel onveilig situates in mij buurt Meer polite nodig

4.9
Katja
14-08-2025
Ghetto

Veel zwervers, en auto's die denken dat het een racebaan is. Fietsen op de stoep, fatbikes ellende. Weinig of geen. Respect van mensen. Mensen zouden vuiligheid gewoon in de prullenbakken moeten gooien. En mensen hier moeten niet hun vuilniszak bij de grondcontainer zetten als deze vol is.

8.5
Elif
10-06-2024
Multicultureel

Ik zou mijn buurt met een zin kunnen beschrijven. Multiculturele vriendelijke buren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Inwoners8.295
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Woningvoorraad3.474
Gem. WOZ-waarde€ 237.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen49%

Supermarkten

88 binnen 5 km

Albert Heijn
Apeldoornselaan 266
21m
Albert Heijn
Steijnlaan 106
622m
Albert Heijn
Valkenboslaan 173 e
845m

Scholen

5 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4342m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4529m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4756m

Veelgestelde vragen

Over Apeldoornselaan 274, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Apeldoornselaan 274?

De woning aan Apeldoornselaan 274 in 'S-Gravenhage heeft energielabel F.

Is €275.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €275.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€290.063) en ook onder de mediaan (€289.000). Appartementen in Oostbroek-Zuid worden gemiddeld voor €3.679 per m² verkocht; dit appartement komt uit op €3.022 per m². Dat maakt de prijs relatief scherp, al is energielabel F een aandachtspunt.

Hoe is de veiligheid in Oostbroek-Zuid?

In de buurt zijn 380 misdrijven geregistreerd, maar dat cijfer zegt niet alles. Bewoners geven gemengde signalen: een review noemt "veel onveilige situaties" en een ander klaagt over verkeersoverlast en zwerfvuil. Een derde bewoner waardeert juist de multiculturele sfeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel F, wat aangeeft dat de woning niet goed geïsoleerd is. Dat betekent hogere stookkosten in de winter. In de buurt heeft 64,3% van de koopwoningen een label D of lager, dus label F is niet uitzonderlijk. Je kunt overwegen om te investeren in isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool, De Parachute, ligt op ongeveer 4,3 km. Ook zijn er scholen zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en PCBS Groen van Prinsterer binnen 5 km. Voor voortgezet onderwijs is de afstand gemiddeld 1,1 km.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De hoge omgevingsadressendichtheid (7008 adressen per km²) wijst op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1933 met 91 m² woonoppervlak. Het bouwjaar betekent dat het een klassieke indeling heeft, vaak met hoge plafonds. Het energielabel F geeft aan dat er waarschijnlijk enkel glas en matige isolatie is. De vraagprijs is €275.000.

Agterberg Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen