Appartement te koop: Azaleastraat 32, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenAzaleastraat 32

Azaleastraat 32

Bloemenbuurt-Noord, Amsterdam

€ 465.000
Buurt Bloemenbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Amsterdam-Noord

Dit appartement aan de Azaleastraat 32 ademt de sfeer van de jaren twintig, met een energielabel B dat aangeeft dat het goed is geïsoleerd. Met 64 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor appartementen in Amsterdam.

De buurt: Bloemenbuurt-Noord

Bloemenbuurt-Noord is een rustige woonwijk in Amsterdam-Noord, met veel groen en een dorps karakter. De buurt telt zo'n 2.475 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als alleenstaanden. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners. Meer over de buurt Bloemenbuurt-Noord.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op 574 meter of Albert Heijn op 642 meter, beide op loopafstand. Ook zijn er scholen in de buurt: Montessorischool Azalea (basisonderwijs) ligt op 85 meter, en Over-Y College (voortgezet onderwijs) op 567 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenaanbod.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Haas makelaars & taxateurs o.z. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 7.266
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte4342m²
Bouwjaar1925
EnergielabelB
BuurtBloemenbuurt-Noord
WijkVolewijck
GemeenteAmsterdam

Locatie

Azaleastraat 32, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt-Noord

Inwoners2.475
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

111 binnen 5 km

Vomar
Mosveld 89
574m
Albert Heijn
Mosveld 129
642m
SPAR express
Johan van Hasseltweg 73
1126m

Scholen

134 binnen 5 km

Montessorischool Azalea
Basisonderwijs · 426 leerlingen
85m
Over-Y College
Voortgezet onderwijs · 438 leerlingen
567m
Oecumenische basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 220 leerlingen
635m

Veelgestelde vragen

Over Azaleastraat 32, Amsterdam

Welk energielabel heeft Azaleastraat 32?

De woning aan Azaleastraat 32 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €465.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €465.000 voor een appartement van 64 m² met energielabel B in Amsterdam-Noord is marktconform. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al zijn er geen specifieke verkoopcijfers van de buurt beschikbaar om een directe vergelijking te maken.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,4 kilometer afstand, wat betekent dat je voor treinreizen aangewezen bent op een fiets of bus.

Wat voor soort buurt is Bloemenbuurt-Noord?

Bloemenbuurt-Noord is een rustige, groene woonwijk in Amsterdam-Noord met een dorps karakter. De buurt heeft veel gezinnen en een gemengde bevolking. Het is een relatief stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 3375 adressen per km².

Zijn er scholen in de buurt van de Azaleastraat?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Montessorischool Azalea (basisonderwijs) ligt op 85 meter, Over-Y College (voortgezet onderwijs) op 567 meter, en Oecumenische basisschool Oranje Nassau (basisonderwijs) op 635 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 157 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie, maar zonder verdere details over de aard van de misdrijven is het lastig om een volledig beeld te geven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten lager uitvallen dan bij een woning met een slechter label, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.