Appartement te koop: Bachplein 211, Schiedam
KopenSchiedamAppartementenBachplein 211

Bachplein 211

Bachplein, Schiedam

€ 249.500
Buurt Bachplein, SchiedamBekijk buurt
Lidl op 266m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een appartement met karakter

Dit appartement aan het Bachplein in Schiedam is een fijne plek voor wie houdt van een rustige, groene omgeving. Met 51 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €249.500 is marktconform voor een appartementen in Schiedam.

De buurt Bachplein

De buurt Bachplein is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Onveilig". De buurt telt 1.315 inwoners, met een mix van alleenstaanden en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (266 m) of de Albert Heijn (397 m). Kinderen kunnen naar basisschool IKC Kethel (371 m) of De Internationale Vos voor voortgezet onderwijs (43 m). Het treinstation ligt op 4,5 km afstand. De gemeente Schiedam biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder 365 wonen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.500
Prijs per m²€ 4.892
Woonoppervlakte51m²
Perceeloppervlakte1384m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtBachplein
WijkGroenoord
GemeenteSchiedam

Locatie

Bachplein 211, Schiedam

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.8
Ralph van Der Leije
19-07-2025
Onveilig

Nvt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bachplein

Inwoners1.315
Mannen45%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Bachplein

Woningvoorraad680
Gem. WOZ-waarde€ 227.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Lidl
Hof van Spaland 68
266m
Aldi
Borodinlaan 74
368m
Albert Heijn
Hof van Spaland 1
397m

Scholen

70 binnen 5 km

De Internationale Vos
Voortgezet onderwijs · 287 leerlingen
43m
IKC Kethel
Basisonderwijs · 301 leerlingen
371m
El Furkan Basisschool
Basisonderwijs · 379 leerlingen
657m

Veelgestelde vragen

Over Bachplein 211, Schiedam

Welk energielabel heeft Bachplein 211?

De woning aan Bachplein 211 in Schiedam heeft energielabel E.

Is €249.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €249.500 is marktconform. In de buurt Bachplein ligt de gemiddelde verkoopprijs van appartementen rond €295.000, maar dit appartement is met 51 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 88 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €4.892, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.352 per m². Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de buurt Bachplein om in te wonen?

Bachplein is een rustige, groene buurt in Schiedam. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen. Een bewoner beoordeelt de buurt met een 5,75 en noemt het 'onveilig'. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is E. Dat betekent dat het appartement minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Internationale Vos (voortgezet onderwijs) ligt op 43 meter, IKC Kethel (basisonderwijs) op 371 meter, en El Furkan Basisschool op 657 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Obs Het Windas en De Regenboog binnen 800 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 4,5 km afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets wellicht handiger.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Bachplein stonden de afgelopen periode 7 appartementen te koop, met een gemiddelde verkooptijd van 39 dagen. Dat is relatief snel, wat kan duiden op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

365 wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
365 wonen
365-wonen.nl