Appartement te koop: Baden Powellweg 82, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenBaden Powellweg 82

Baden Powellweg 82

Zuidwestkwadrant-Noord, Amsterdam

€ 397.000
Buurt Zuidwestkwadrant-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 138m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Baden Powellweg 82: een appartement in Osdorp

Dit appartement aan de Baden Powellweg in Amsterdam Osdorp heeft een prettige, rustige uitstraling. De woning uit 1993 is 80 m² groot en heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €397.000 is dit een marktconform aanbod voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Zuidwestkwadrant-Noord

De buurt Zuidwestkwadrant-Noord is een rustige woonwijk met veel groen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5058 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied. Toch wonen er relatief veel gezinnen: 470 huishoudens met kinderen. De buurt heeft geen eengezinswoningen, dus het is een echte appartementenbuurt. Lees meer over de buurt Zuidwestkwadrant-Noord.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek zit. Ook Vomar en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Globe, die naast de deur ligt, of naar de Johannesschool, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar ook dat is binnen tien minuten fietsen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Moerland makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 397.000
Prijs per m²€ 4.963
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte333m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtZuidwestkwadrant-Noord
WijkOsdorp-Midden
GemeenteAmsterdam

Locatie

Baden Powellweg 82, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidwestkwadrant-Noord

Inwoners3.130
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Lidl
Tussen Meer 319
138m
Vomar
Dijkgraafplein 409
475m
Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
661m

Scholen

92 binnen 5 km

De Globe
Basisonderwijs · 237 leerlingen
81m
Johannesschool
Basisonderwijs · 240 leerlingen
116m
basisschool Atlantis
Basisonderwijs · 135 leerlingen
395m

Veelgestelde vragen

Over Baden Powellweg 82, Amsterdam

Welk energielabel heeft Baden Powellweg 82?

De woning aan Baden Powellweg 82 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €397.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €397.000 voor een appartement van 80 m² met energielabel B uit 1993 is marktconform voor de buurt Zuidwestkwadrant-Noord. De prijs per vierkante meter komt uit op ongeveer €4.963, wat past bij het aanbod in deze wijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amsterdam Osdorp, met een treinstation op 4,3 km afstand. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 5058), dus er zijn voldoende bus- en tramverbindingen in de buurt.

Wat voor soort buurt is Zuidwestkwadrant-Noord?

Het is een rustige, groene woonwijk met veel appartementen. Er wonen relatief veel gezinnen (470 huishoudens met kinderen) en de buurt heeft een mix van leeftijden. Het aantal misdrijven (263) is gemiddeld voor een stedelijke omgeving.