Appartement te koop: Balderikstraat 79, Utrecht
KopenUtrechtAppartementenBalderikstraat 79

Balderikstraat 79

Elinkwijk en omgeving, Utrecht

€ 799.750
Buurt Elinkwijk en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Albert Heijn op 334m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in een karakteristiek pand

Dit appartement aan de Balderikstraat 79 ademt de sfeer van de jaren twintig, met royale kamers en hoge plafonds. Met 90 m² woonoppervlak biedt het een fijne basis in een geliefde buurt van Utrecht. De vraagprijs van €799.750 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Utrecht, maar past bij de unieke uitstraling van dit pand.

Elinkwijk en omgeving: levendig en centraal

De buurt Elinkwijk en omgeving is een van de oudere wijken van Utrecht, met veel vooroorlogse bebouwing. Het is een levendige buurt met een mix van studenten, jonge professionals en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder, of naar de Boni even verderop. Ook de basisscholen zijn dichtbij: Christelijke Basisschool De Piramide zit naast de deur, en KBS Ludger en Prinses Margrietschool zijn op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Domvast Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.750
Prijs per m²€ 8.886
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte72m²
Bouwjaar1920
EnergielabelF
BuurtElinkwijk en omgeving
WijkNoordwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Balderikstraat 79, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Elinkwijk en omgeving

Inwoners4.365
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Elinkwijk en omgeving

Woningvoorraad2.122
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

67 binnen 5 km

Albert Heijn
Doornburglaan 2
334m
Boni
Amsterdamsestraatweg 609
372m
Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 367A
845m

Scholen

120 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Piramide
Basisonderwijs · 187 leerlingen
14m
KBS Ludger
Basisonderwijs · 328 leerlingen
138m
Prinses Margrietschool
Basisonderwijs · 158 leerlingen
191m

Veelgestelde vragen

Over Balderikstraat 79, Utrecht

Welk energielabel heeft Balderikstraat 79?

De woning aan Balderikstraat 79 in Utrecht heeft energielabel F.

Is de vraagprijs van €799.750 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 43% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€560.095). De mediaanprijs is €419.750, maar die wordt beïnvloed door kleinere woningen. Dit appartement is met 90 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 134 m², maar het bouwjaar 1920 en de karakteristieke uitstraling kunnen de hogere prijs verklaren. Vergelijk met verkochte woningen: de gemiddelde verkoopprijs was €500.409.

Wat zegt energielabel F over de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor een woning uit 1920. Het is goed om te weten dat je mogelijk moet investeren in isolatie om het wooncomfort te verbeteren.