Appartement te koop: Barloseweg 3, Aalten
Verkocht onder voorbehoud
KopenAaltenAppartementenBarloseweg 3

Barloseweg 3

Verspreide huizen Barlo, Aalten

€ 450.000
Buurt Verspreide huizen Barlo, AaltenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 339m²
339m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Barlo

Dit appartement aan de Barloseweg 3 in Aalten is een verrassend ruim opgezet appartement met een woonoppervlak van 339 m². Het pand uit 1917 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een woning van deze omvang in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Aalten voor een vergelijking.

De buurt Verspreide huizen Barlo

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Barlo, een landelijk gebied met veel rust en groen. De buurt telt 480 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met 75 huishoudens met kinderen. De buurt Verspreide huizen Barlo kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 33, wat het een echte landelijke woonomgeving maakt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,4 km afstand, of bij Jumbo en Aldi op 2,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is CBS Barlo, op 1,4 km lopen. Ook zijn er andere scholen in de buurt, zoals IKC De Triangel op 2,5 km. Het treinstation ligt op 4,7 km afstand. De gemeente Aalten biedt een rustige, landelijke leefomgeving met voldoende voorzieningen op rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Eggink Maalderink Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 1.327
Woonoppervlakte339m²
Perceeloppervlakte1875m²
Bouwjaar1917
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen Barlo
WijkBuitengebied Aalten
GemeenteAalten

Locatie

Barloseweg 3, Aalten

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Barlo

Inwoners480
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
De Hoven 25
2371m
Jumbo
Admiraal de Ruyterstraat 10
2683m
Aldi
Admiraal de Ruyterstraat 12
2683m

Scholen

20 binnen 5 km

CBS Barlo
Basisonderwijs · 48 leerlingen
1352m
SBO nieuwHessen
Speciaal onderwijs · 61 leerlingen
2100m
Chr Coll Schaersvoorde
Voortgezet onderwijs · 1064 leerlingen
2458m

Veelgestelde vragen

Over Barloseweg 3, Aalten

Welk energielabel heeft Barloseweg 3?

De woning aan Barloseweg 3 in Aalten heeft energielabel E.

Is €450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een appartement van 339 m² in deze landelijke omgeving. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je hogere stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere appartementen in Aalten om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Barlo?

Barlo is een landelijke buurt, dus je bent voor de meeste voorzieningen afhankelijk van de auto. Het treinstation van Aalten ligt op 4,7 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 2,4 km. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label.