Vrijstaande woning te koop: Rengelinkweg 7, Aalten
KopenAaltenVrijstaande woningenRengelinkweg 7

Rengelinkweg 7

Verspreide huizen IJzerlo, Aalten

€ 1.195.000
Buurt Verspreide huizen IJzerlo, AaltenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 650m²
650m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1886 ademt historie en biedt een bijzondere woonervaring. Met 650 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 12.320 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Aalten.

De buurt: Verspreide huizen IJzerlo

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen IJzerlo, een rustig buitengebied. De buurt telt 495 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 3,5 km afstand of Aldi op 3,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Daltonschool 't Warmelinck, op 1 km afstand. Andere scholen in de omgeving zijn Daltonschool i.o. De Höve en IKC de Bosmark. De gemeente Aalten biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lensink Gussinklo NVM makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 1.838
Woonoppervlakte650m²
Perceeloppervlakte12320m²
Bouwjaar1886
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen IJzerlo
WijkBuitengebied Aalten
GemeenteAalten

Locatie

Rengelinkweg 7, Aalten

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen IJzerlo

Inwoners495
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Heelweg 73
3513m
Aldi
Hogestraat 69
3703m
Jumbo
Admiraal de Ruyterstraat 10
5430m

Scholen

6 binnen 5 km

Daltonschool 't Warmelinck
Basisonderwijs · 59 leerlingen
1018m
Daltonschool i.o. De Höve
Basisonderwijs · 129 leerlingen
2288m
IKC de Bosmark
Basisonderwijs · 359 leerlingen
3049m

Veelgestelde vragen

Over Rengelinkweg 7, Aalten

Welk energielabel heeft Rengelinkweg 7?

De woning aan Rengelinkweg 7 in Aalten heeft energielabel A.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 12.320 m² en de ruime woning van 650 m² met energielabel A is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in dit buitengebied.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Aalten. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,4 km afstand. De auto is dan ook het meest praktische vervoermiddel. De omgeving is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde is Daltonschool 't Warmelinck op 1 km afstand. Andere opties zijn Daltonschool i.o. De Höve (2,3 km) en IKC de Bosmark (3 km).

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1886?