Appartement te koop: Benschoplaan 28, 'S-Gravenhage
Onder bod
KopenDen HaagAppartementenBenschoplaan 28

Benschoplaan 28

Leyenburg, Den Haag

€ 429.000
Buurt Leyenburg, 'S-GravenhageBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Lidl op 400m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een levendige Haagse buurt

Dit appartement aan de Benschoplaan 28 ademt de sfeer van een oude, karakteristieke wijk. Met 89 vierkante meter woonoppervlakte en een bouwjaar van 1940 heeft het de typische uitstraling van die tijd. De woning is te koop voor €429.000, een prijs die boven het gemiddelde van de buurt ligt. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Haag ligt lager, maar dit appartement biedt ook meer ruimte dan veel andere opties.

Leyenburg: een multiculturele wijk met een dorps gevoel

Leyenburg is een oude wijk uit de jaren 40, met een mix van bewoners en een gemoedelijke sfeer. Op basis van acht beoordelingen krijgt de buurt een 7,44. Een bewoner zegt: "Een leuke multiculturele buurt, een stukje dorp in een stad." Een ander noemt het "gezellige oude wijk" met goede voorzieningen. Wel wordt parkeren als een uitdaging ervaren. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een divers aanbod aan inkomens. Meer over de buurt vind je op de pagina over Leyenburg.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Lidl, die om de hoek zit. Voor de wekelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Jumbo twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Hofvilla of de Pieter van der Plas School, beide op loopafstand. Het Zuiderpark is dichtbij voor een wandeling of sport. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Huizenbemiddelaar Haaglanden en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 429.000
Prijs per m²€ 4.820
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte348m²
Bouwjaar1940
EnergielabelD
BuurtLeyenburg
WijkLeyenburg
GemeenteDen Haag

Locatie

Benschoplaan 28, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 8 bewoners

7.3
G
09-09-2024
Dorps met parkeerproblemen

Een oude wijk, jaren 40 vorige eeuw. Helaas is in de Soesterbergstraat vele jaren geleden een flat gebouwd, die totaal niet in de buurt past. Door verkamering is de wijk er niet beter op geworden. Het parkeren is een groot probleem Wel lekker dicht bij het Zuiderpark

6.5
Annemarie
24-08-2024
Gezellige oude wijk

Oudere huizen die wel wat onderhoud kunnen gebruiken. Parkeerdruk is groot. Gezellige winkelcentra, goede voorzieningen OV.

7.9
Daisy
23-08-2024
Een leuke multiculturele buurt, een stukje dorp in een stad.

Natuurlijk zijn er altijd een paar mensen die het niet nauw nemen met het vuilnis op de juiste manier aan te bieden. Maar over het algemeen is onze buurt een leuke gezellige buurt. We kennen onze directe buren en helpen elkaar als het lukt. We hebben samen een buurtapp waar we onze problemen kunnen delen met elkaar. En elkaar kunnen waarschuwen voor dieven of zwervers. Ik ben blij met mijn wijk.

7.0
Judith
20-08-2024
Apart

Ik woon in het fnp en daar besteden we veel aan het gezellig en schoon houden. Maar buiten ons wijkje is het een asociale bende. Huisraad wordt gewoon op straat gezet. Altijd knalvuurwerk. Samenscholingen, al dan niet met lachgas etc

9.0
Dawid
25-06-2024
De schoonste en meest rustige buurt

Ik vind mijn buurt het meest rustige en schone buurt in heel Den Haag. Overal in andere buurten vind je vuil op de straten, mensen die niet kunnen gedragen, rijverkeer is een grote grap, maar in Leyenburg is het helemaal anders. Het is hier schoon, stil, rustig, mensen gedragen hier prima, er zijn weinig files, en vooral geen domme mensen die op de fietspaden met gevaarslichten staan.

8.3
Selena
30-10-2023
Gezellig

Het is een gezellige buurt , helaas gebeuren der alleen wel veel vervelende dingen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Leyenburg

Inwoners17.045
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Leyenburg

Woningvoorraad8.489
Gem. WOZ-waarde€ 259.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

79 binnen 5 km

Lidl
Almeloplein 73-75
400m
Albert Heijn
Escamplaan 281
682m
Jumbo
Volendamlaan 670
689m

Scholen

9 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
3336m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
3669m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
4023m

Veelgestelde vragen

Over Benschoplaan 28, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Benschoplaan 28?

De woning aan Benschoplaan 28 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €429.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €429.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€321.324) en ook boven de mediaan (€295.000). Wel is dit appartement met 89 m² groter dan het gemiddelde (82 m²) en heeft het energielabel D. De prijs per vierkante meter is ongeveer €4.820, terwijl het buurtgemiddelde €3.928 per m² is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en specifieke kenmerken van de woning.

Hoe is de parkeersituatie in Leyenburg?

Uit buurtreviews blijkt dat parkeren een groot probleem is in Leyenburg. Bewoners noemen de parkeerdruk hoog en het vinden van een plek kan lastig zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Labels A en B zijn zuiniger, terwijl E, F en G hogere energiekosten geven. Voor een woning uit 1940 is label D redelijk gebruikelijk. Houd rekening met gemiddelde stookkosten voor een appartement van deze grootte.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla (ongeveer 3,3 km) en Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School (3,7 km). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op ongeveer 1,8 km afstand.

Wat voor type woningen staan er in Leyenburg?

Leyenburg is een oude wijk met veel woningen uit de jaren 40. Het merendeel van de woningen is gebouwd voor 1970 (bijna 77%). Slechts 10% is eengezinswoning, dus appartementen en flats zijn dominant. De wijk heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Zijn er winkels en voorzieningen dichtbij?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand: Lidl op 400 meter, Albert Heijn en Jumbo op ongeveer 680 meter. Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en een park (Zuiderpark) op korte afstand. Huisartsenpraktijk en kinderdagverblijf zijn ook dichtbij.