Appartement te koop: Bisschop Bekkerslaan 101, Tilburg
11 uur geleden ontdekt
KopenTilburgAppartementenBisschop Bekkerslaan 101

Bisschop Bekkerslaan 101

Pastorieklamp West, Tilburg

€ 319.000
Buurt Pastorieklamp West, TilburgBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 491m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement met energielabel A

Dit appartement aan de Bisschop Bekkerslaan in Tilburg is een rustige plek om te wonen. Met energielabel A is het een zuinige woning, wat prettig is voor de maandlasten. De prijs van €319.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Tilburg.

Buurt Pastorieklamp West

De buurt Pastorieklamp West is rustig en bereikbaar, zoals een bewoner zegt: "Een rustig en bereikbaar buurt." Een andere bewoner, die er al 25 jaar woont, noemt het "perfect" maar merkt op dat er de laatste tijd meer zwervers zijn. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. Meer over de buurt Pastorieklamp West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de PLUS en Coop zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Hasseltse Poorten en De Cocon, beide op loopafstand. De gemeente Tilburg biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kern Makelaars Tilburg.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 319.000
Prijs per m²€ 4.691
Woonoppervlakte68m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA
GemeenteTilburg

Locatie

Bisschop Bekkerslaan 101, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
K
24-11-2025
Bereikbaar

Een rustig en bereikbaar buurt.

6.8
Schuilnaam
12-12-2024
Oud Noord perfect

Ik heb al 25 jaar goede ervaringen met deze buurt. Alleen de laaste tijd zijn er meer zwervers.

Buurt statistieken

Gegevens uit Pastorieklamp West

Inwoners2.340
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Pastorieklamp West

Woningvoorraad1.147
Gem. WOZ-waarde€ 262.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Jumbo
Bart van Peltplein 1
491m
PLUS
Besterdring 29
602m
Coop
Wilhelminapark 48
673m

Scholen

64 binnen 5 km

Basisschool Hasseltse Poorten
Basisonderwijs · 162 leerlingen
540m
De Cocon
Basisonderwijs · 234 leerlingen
636m
Basisschool De Stappen
Basisonderwijs · 562 leerlingen
707m

Veelgestelde vragen

Over Bisschop Bekkerslaan 101, Tilburg

Welk energielabel heeft Bisschop Bekkerslaan 101?

De woning aan Bisschop Bekkerslaan 101 in Tilburg heeft energielabel A.

Is €319.000 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €319.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€342.783) en ook onder de mediaan (€337.500). Het appartement is met 68 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 107 m², wat de lagere prijs verklaart. De prijs per vierkante meter is met €4.691 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €3.739.

Hoe is de buurt Pastorieklamp West om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als rustig en bereikbaar omschreven. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Wel wordt er melding gemaakt van een toename van zwervers de laatste tijd. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 7,16 op basis van twee reviews.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Dit is gunstig voor de energiekosten. In de buurt heeft slechts 6,7% van de koopwoningen label A, dus dit appartement steekt er positief bovenuit.

Zijn er voorzieningen zoals supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (491 m), PLUS (602 m) en Coop (673 m). Ook basisscholen zijn dichtbij: Basisschool Hasseltse Poorten (540 m) en De Cocon (636 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is.

Wat is de oppervlakte van dit appartement?

De woonoppervlakte is 68 m². Dat is 36% kleiner dan het buurtgemiddelde van 107 m².

Kern Makelaars Tilburg
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Kern Makelaars Tilburg
huispedia.nl
Bekijk
Kern Makelaars Tilburg
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Pastorieklamp West

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBisschop Bekkerslaan 101, Tilburg
Bekijk