Appartement te koop: Bosboom Toussaintstraat 65, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenBosboom Toussaintstraat 65

Bosboom Toussaintstraat 65

Helmersbuurt-Oost, Amsterdam

€ 1.159.000
Buurt Helmersbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Al 103 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 24 dagen
Jumbo op 113m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Helmersbuurt

Dit appartement aan de Bosboom Toussaintstraat ademt de charme van 1895. Met 83 m² woonoppervlak is het ruim, zeker voor een 19e-eeuws pand. De woning ligt in de levendige Helmersbuurt-Oost, waar cultuur, winkels en restaurants om de hoek liggen. De vraagprijs van €1.159.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Amsterdam ligt lager, maar dit object is groter dan het buurtgemiddelde.

De buurt: Helmersbuurt-Oost

De Helmersbuurt-Oost is een bruisende wijk met een mix van rust en reuring. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,66. Een bewoner zegt: "Gezellige mooie buurt, met veel te zien en te doen. Cultuur bezichtigingen in de vele musea tot parken, met veel gezelligheid van winkels, café en restaurants." Een ander noemt: "Veel supermarkten, winkels en cafés. Erg goed te bereiken via het ov." De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Meer weten? Bekijk de buurt Helmersbuurt-Oost.

Het leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo op twee straten verder, of bij Lidl om de hoek. Ook Albert Heijn is op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is Huygens College (voortgezet onderwijs) naast de deur, en OBS Leonardo da Vinci (basisonderwijs) op vijf minuten lopen. Het Vondelpark is om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.159.000
Prijs per m²€ 19.317
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1895
EnergielabelE
BuurtHelmersbuurt-Oost
WijkHelmersbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bosboom Toussaintstraat 65, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Scarlet
28-12-2025
Levendige en Bruisende buurt

Gezellige mooie buurt, met veel te zien en te doen. Cultuur bezichtigingen in de vele musea tot parken, met veel gezelligheid van winkels, café en restaurants. Het is een levendige buurt, maar ook genoeg rust te vinden als je daar behoefte aan hebt. Openbaar vervoer is overal beschikbaar, dus met gemak reizen naar een andere buurt.

7.9
Martijn
17-09-2025
Bovenmodaal en prettig samengesteld

Iedereen js erg op zichzelf, weinig contact met buurtbewoners. Vind ik zelf niet heel erg. Veel supermarkten, winkels en cafés. Erg goed te bereiken via het ov waar ik erg vaak gebruik van maak.

Buurt statistieken

Gegevens uit Helmersbuurt-Oost

Inwoners2.640
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Helmersbuurt-Oost

Woningvoorraad1.413
Gem. WOZ-waarde€ 763.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

154 binnen 5 km

Jumbo
Eerste Constantijn Huygensstraat 55H
113m
Lidl
Tweede Helmersstraat 29
169m
Albert Heijn
Overtoom 116H
223m

Scholen

216 binnen 5 km

Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
115m
OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
368m
Kindcentrum De Kinkerbuurt
Basisonderwijs · 291 leerlingen
591m

Veelgestelde vragen

Over Bosboom Toussaintstraat 65, Amsterdam

Welk energielabel heeft Bosboom Toussaintstraat 65?

De woning aan Bosboom Toussaintstraat 65 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €1.159.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde koopsom in de buurt van €595.000, maar dit appartement is met 83 m² ook groter dan het buurtgemiddelde van 61 m². De verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €715.737 weg. De prijs per m² is met €13.964 aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde van €9.754, wat de premium locatie en het formaat weerspiegelt.

Hoe is de buurt Helmersbuurt-Oost?

De Helmersbuurt-Oost is een levendige buurt met veel winkels, cafés en restaurants. Bewoners waarderen de mix van cultuur en rust, met het Vondelpark op loopafstand. Het openbaar vervoer is goed bereikbaar. De buurt telt veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. Er zijn twee beoordelingen met een gemiddelde score van 7,66.

Wat is de staat van het energielabel?

In de buurt hebben alle woningen energielabel A of A+, dus het is mogelijk dat dit appartement ook een zuinig label heeft, maar dat is niet gegarandeerd. Het bouwjaar 1895 kan wijzen op minder goede isolatie, maar labels kunnen na renovatie verbeterd zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Huygens College (voortgezet onderwijs) zit op 115 meter, OBS Leonardo da Vinci (basisonderwijs) op 368 meter, en Kindcentrum De Kinkerbuurt (basisonderwijs) op 591 meter. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het openbaar vervoer is goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,2 km afstand, maar tram- en bushaltes zijn waarschijnlijk dichterbij. Bewoners geven aan dat het ov uitstekend is om naar andere buurten te reizen.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1895?

Een woning uit 1895 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals houten kozijnen, oude leidingen of een monumentaal karakter. De buurt bestaat volledig uit woningen van voor 1945, dus ervaring met oudere panden is aanwezig.