Appartement te koop: Brakersweg 43, Castricum
KopenCastricumAppartementenBrakersweg 43

Brakersweg 43

Kooiweg, Castricum

€ 619.000
Buurt Kooiweg, CastricumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter

Dit appartement aan de Brakersweg 43 in Castricum ademt de sfeer van 1930: ruime kamers, hoge plafonds en een authentieke uitstraling. Met 172 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Castricum. De vraagprijs van €619.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte en de bouwstijl.

Buurt Kooiweg

De buurt Kooiweg is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 2550 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gemengde buurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn op een kilometer afstand, of bij Dekamarkt of Vomar, beide ook op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen Montessori, Paulusburcht en Cunera om de hoek. De gemeente Castricum biedt verder een treinstation op twee kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA Focus Makelaars Kennemerland B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.000
Prijs per m²€ 3.599
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte185m²
Bouwjaar1930
EnergielabelF
BuurtKooiweg
WijkCastricum-Noord
GemeenteCastricum

Locatie

Brakersweg 43, Castricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Kooiweg

Inwoners2.550
Mannen47%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Kooiweg

Woningvoorraad1.336
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Geesterduin 27
1032m
Dekamarkt
Torenstraat 48
1124m
Vomar
Geesterduinweg 30
1182m

Scholen

27 binnen 5 km

Vonk Castricum
Voortgezet onderwijs · 1172 leerlingen
427m
Basisschool Montessori
Basisonderwijs · 159 leerlingen
481m
Kindcentrum Paulusburcht
Basisonderwijs · 231 leerlingen
523m

Veelgestelde vragen

Over Brakersweg 43, Castricum

Welk energielabel heeft Brakersweg 43?

De woning aan Brakersweg 43 in Castricum heeft energielabel F.

Is €619.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €619.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €612.900 voor woningen in de buurt. Wel is dit appartement met 172 m² aanzienlijk groter dan gemiddeld. De verkochte woningen in de buurt hadden een gemiddelde looptijd van 60 dagen, wat wijst op een normale markt.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het is goed om te weten dat alle verkochte woningen in de buurt energielabel A hadden, dus dit appartement springt er negatief uit.