Appartement te huur: Carnapstraat 16A, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenCarnapstraat 16A

Carnapstraat 16A

Koningin Wilhelminaplein, Amsterdam

€ 2.195 p.m.
Buurt Koningin Wilhelminaplein, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
62% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in Amsterdam

Dit appartement aan de Carnapstraat 16A voelt als een nieuwbouwwoning, met energielabel A+ en een frisse uitstraling. Het is een huurwoning van 73 m², gebouwd in 2015, en ligt in de buurt Koningin Wilhelminaplein. De vraagprijs van €2.195 per maand is marktconform voor een appartement van deze kwaliteit in Amsterdam. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Koningin Wilhelminaplein

De buurt Koningin Wilhelminaplein is een stedelijke wijk met veel jonge bewoners: de meeste inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 553 meter) of de Lidl twee straten verder (648 meter). Ook is er een Dirk op tien minuten lopen. In de buurt vind je basisscholen zoals Oecumenische basisschool Nautilus (op 435 meter) en Cultuurprofielschool De Notenkraker (op 449 meter). Het treinstation ligt op 1,3 km afstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Visch & van Zeggelaar Groot Amsterdam. De woning is beschikbaar voor verhuur.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.195 p.m.
Prijs per m²€ 30 p.m.
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte626m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA+
BuurtKoningin Wilhelminaplein
WijkWestlandgracht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Carnapstraat 16A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Inwoners3.065
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Woningvoorraad1.650
Gem. WOZ-waarde€ 468.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

140 binnen 5 km

AH to go
Cornelis Lelylaan 35
513m
Albert Heijn
Delflandplein 31
553m
Lidl
Delflandplein 196
648m

Scholen

181 binnen 5 km

Oecumenische basisschool Nautilus
Basisonderwijs · 246 leerlingen
435m
Cultuurprofielschool De Notenkraker
Basisonderwijs · 588 leerlingen
449m
Calvijn College
Voortgezet onderwijs · 526 leerlingen
530m

Veelgestelde vragen

Over Carnapstraat 16A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Carnapstraat 16A?

De woning aan Carnapstraat 16A in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €2.195 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.195 ligt iets onder de gemiddelde huurprijs in de buurt (€2.209) en de mediaan (€2.226). Voor een appartement van 73 m² met energielabel A+ is dat marktconform. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €28,60, wat neerkomt op €2.088 voor 73 m², dus de prijs is iets hoger dan dat gemiddelde, maar dat is te verklaren door het hoge energielabel en het relatief nieuwe bouwjaar.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 17 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er veel vraag is naar huurwoningen in de buurt Koningin Wilhelminaplein. Het is dus verstandig om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Een A+ label is een van de beste labels en draagt bij aan een lagere ecologische voetafdruk.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 553 meter, Lidl op 648 meter en Dirk op 902 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Oecumenische basisschool Nautilus (435 meter) en Cultuurprofielschool De Notenkraker (449 meter). Voor voortgezet onderwijs is Calvijn College op 530 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,3 km afstand, wat ongeveer 15 minuten lopen is. De omgevingsadressendichtheid is hoog (6993), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Wat voor type woning is dit en is het geschikt voor een gezin?

Dit is een appartement van 73 m² met energielabel A+. Het is een huurwoning, geen koop. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners, maar ook gezinnen met kinderen (235 huishoudens). Of het geschikt is voor een gezin hangt af van de indeling; de oppervlakte is redelijk voor een klein gezin.