Appartement te huur: Victoria Welbystraat 508, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenVictoria Welbystraat 508

Victoria Welbystraat 508

Koningin Wilhelminaplein, Amsterdam

€ 1.770 p.m.
Buurt Koningin Wilhelminaplein, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AH to go op 340m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Amsterdam-West

Dit gloednieuwe appartement aan de Victoria Welbystraat straalt moderne luxe uit. Met energielabel A+++ en een oppervlakte van 78 m² is het een comfortabele en duurzame woning. De huurprijs van €1.770 ligt opvallend scherp: 20% onder het buurtgemiddelde van €2.209. Het appartement is onderdeel van een nieuwbouwproject en wordt aangeboden via REBO Huurwoningen. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Koningin Wilhelminaplein

De buurt Koningin Wilhelminaplein is een levendige, dichtbevolkte wijk in Amsterdam-West. De omgeving is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt veel jonge alleenstaanden en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. De woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of de Dirk op tien minuten lopen. Ook is er een AH to go vlakbij. In de buurt vind je diverse scholen, zoals het Calvijn College (voortgezet onderwijs) op loopafstand en de Professor H. Burgerschool (speciaal onderwijs). De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via REBO Huurwoningen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.770 p.m.
Prijs per m²€ 23 p.m.
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte1107m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtKoningin Wilhelminaplein
WijkWestlandgracht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Victoria Welbystraat 508, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Inwoners3.065
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Woningvoorraad1.650
Gem. WOZ-waarde€ 468.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

132 binnen 5 km

AH to go
Cornelis Lelylaan 35
340m
Albert Heijn
Delflandplein 31
677m
Albert Heijn
Sierplein 78
689m

Scholen

175 binnen 5 km

Calvijn College
Voortgezet onderwijs · 526 leerlingen
349m
Professor H. Burgerschool
Speciaal onderwijs · 66 leerlingen
484m
Kentalis Signis SOVSO
Speciaal onderwijs · 107 leerlingen
493m

Veelgestelde vragen

Over Victoria Welbystraat 508, Amsterdam

Welk energielabel heeft Victoria Welbystraat 508?

De woning aan Victoria Welbystraat 508 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is de huurprijs van €1.770 marktconform voor deze buurt?

Ja, de huurprijs ligt 20% onder het buurtgemiddelde van €2.209. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €28,60, terwijl deze woning uitkomt op €22,69 per m². Dat is scherp geprijsd voor een nieuwbouwappartement met energielabel A+++.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de buurt Koningin Wilhelminaplein worden gemiddeld in 17 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er veel vraag is naar huurwoningen in deze omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Nieuwbouwappartementen met dit label hebben vaak uitstekende isolatie en een warmtepomp.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is een AH to go op 340 meter, gevolgd door een Albert Heijn op 677 meter en een Dirk op 755 meter. Ook een Lidl is op 759 meter te vinden.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, dus er zijn waarschijnlijk ook bus- en tramhaltes in de buurt.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Het appartement heeft 78 m² woonoppervlak, wat geschikt is voor een klein gezin. De buurt heeft relatief weinig gezinnen (235 huishoudens met kinderen), maar er zijn wel scholen en kinderdagverblijven in de buurt.

REBO Huurwoningen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk