Appartement te koop: Clavecymbelstraat 27B, Maastricht
KopenMaastrichtAppartementenClavecymbelstraat 27B

Clavecymbelstraat 27B

Caberg, Maastricht

€ 199.000
Buurt Caberg, MaastrichtBekijk buurt
PLUS op 65m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in Caberg

Dit appartement aan de Clavecymbelstraat 27B in Maastricht ademt de sfeer van de jaren vijftig. Met 81 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne basis, al heeft het energielabel E. De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor appartementen in Maastricht.

Buurt Caberg

Caberg is een wijk waar veel eenpersoonshuishoudens wonen en relatief weinig koopwoningen (15%). De enige bewoner die een review achterliet, noemt de buurt 'Verouderd' en zegt: 'Hier geboren, veel woningen zijn slecht, vochtig en tochtig en te duur.' Het is een gemiddelde score van 6,5 op basis van één beoordeling. De buurt Caberg heeft een mix van leeftijden, met de meeste inwoners tussen 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de PLUS, die naast de deur zit op 65 meter. Ook een SPAR express en een AH XL zijn op loopafstand. Basisschool Het Mozaïek zit om de hoek op 36 meter, en er zijn meerdere basisscholen en een school voor voortgezet onderwijs in de buurt. De gemeente Maastricht biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Troost Onroerend Goed op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.000
Prijs per m²€ 2.457
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte776m²
Bouwjaar1958
EnergielabelE
BuurtCaberg
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Clavecymbelstraat 27B, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
H Dresens
27-01-2026
Verouderd

Hier geboren, veel woningen zijn slecht, vochtig en tochtig en te duur

Buurt statistieken

Gegevens uit Caberg

Inwoners3.170
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

29 binnen 5 km

PLUS
Clavecymbelstraat 31-33
65m
SPAR express
Via Regia 175
908m
AH XL
Brusselsepoort 45
1111m

Scholen

40 binnen 5 km

Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 154 leerlingen
36m
IvOO AD VSO
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
507m
Basisschool St Oda
Basisonderwijs · 179 leerlingen
1097m

Veelgestelde vragen

Over Clavecymbelstraat 27B, Maastricht

Welk energielabel heeft Clavecymbelstraat 27B?

De woning aan Clavecymbelstraat 27B in Maastricht heeft energielabel E.

Is €199.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor een appartement van 81 m² in Caberg. Houd wel rekening met het energielabel E, wat kan duiden op hogere stookkosten. De buurt heeft een laag percentage koopwoningen (15%), wat de prijsvorming kan beïnvloeden.

Wat is de staat van de woning?

Het appartement is gebouwd in 1958 en heeft energielabel E. De enige buurtreview noemt woningen in de buurt 'slecht, vochtig en tochtig'.

Hoe is de buurt Caberg om in te wonen?

Caberg is een rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde stedelijkheidsgraad. De omgevingsadressendichtheid is 2092, wat duidt op een stedelijke omgeving. Er is één review met een score van 6,5, waarin de woningen als verouderd worden beschreven.

Zijn er goede voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De PLUS supermarkt zit op 65 meter, en er zijn meerdere basisscholen in de buurt, waaronder Basisschool Het Mozaïek op 36 meter. Ook een huisartsenpraktijk en een park of plantsoen zijn dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,8 kilometer afstand.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in Caberg?

De gemiddelde huishoudensgrootte in Caberg is 1,9, wat lager is dan het landelijk gemiddelde. Er zijn 850 eenpersoonshuishoudens en 485 huishoudens met kinderen.

Troost Onroerend Goed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Troost Onroerend Goed
troost-onroerendgoed.nl
Bekijk
Troost Onroerend Goed
pararius.nl
Bekijk