Appartement te koop: Cornelis Outshoornplaats 44, Arnhem
KopenArnhemAppartementenCornelis Outshoornplaats 44

Cornelis Outshoornplaats 44

Brouwerijweg en omgeving, Arnhem

€ 599.000
Buurt Brouwerijweg en omgeving, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Jumbo op 147m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Arnhemse buurt

Dit appartement aan de Cornelis Outshoornplaats 44 ademt rust en ruimte. Met 122 m² woonoppervlak is het een comfortabel thuis, gebouwd in 2002 en voorzien van energielabel A, lekker zuinig dus. De vraagprijs van €599.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs van appartementen in Arnhem ligt lager, maar dit appartement biedt wel meer ruimte dan veel andere.

De buurt: Brouwerijweg e.o.

De buurt Brouwerijweg e.o. is een rustige wijk in Arnhem. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,98. Een bewoner zegt: "Kijk je hebt alles in de buurt van scholen, centrum, supermarkten etc. Het is iets minder gezellig dan wat andere wijken in Arnhem maar zeker niet slecht." Een ander noemt het "een rustige buurt" met weinig horeca en sociale cohesie. De buurt telt 1.125 inwoners, vooral alleenstaanden en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6.

Het dagelijks leven

In de straat is het lekker wonen. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (om de hoek) of de Lidl (twee straten verder). Ook de Albert Heijn is op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is de Pieter Brueghelschool (basisonderwijs) op tien minuten lopen, en het Montessori College Arnhem (voortgezet onderwijs) ligt nog dichterbij. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spitman Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 4.910
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte6130m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtBrouwerijweg en omgeving
WijkHeijenoord/Lombok
GemeenteArnhem

Locatie

Cornelis Outshoornplaats 44, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
Morris Klerx
16-02-2026
Ideale stadsleven in Arnhem

Kijk je hebt alles in de buurt van scholen, centrum, supermarkten etc. Het is iets minder gezellig dan wat andere wijken in Arnhem maar zeker niet slecht

7.7
René Gademann Kewal
16-09-2024
Rustige buurt

De buurt is erg rustig met weinig horeca ook elkaar te ontmoeten. De sociale cohesie is nauwelijks aanwezig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Brouwerijweg en omgeving

Inwoners1.125
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Brouwerijweg en omgeving

Woningvoorraad620
Gem. WOZ-waarde€ 342.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Jumbo
Amsterdamseweg 33
147m
Lidl
Amsterdamseweg 109
173m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
380m

Scholen

75 binnen 5 km

Montessori College Arnhem
Voortgezet onderwijs · 735 leerlingen
415m
Pieter Brueghelschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
604m
Floriant
Speciaal onderwijs · 98 leerlingen
696m

Veelgestelde vragen

Over Cornelis Outshoornplaats 44, Arnhem

Welk energielabel heeft Cornelis Outshoornplaats 44?

De woning aan Cornelis Outshoornplaats 44 in Arnhem heeft energielabel A.

Is €599.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €599.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€418.125). Maar die verkochte woningen zijn gemiddeld 186 m², terwijl dit appartement 122 m² is. De prijs per m² is €4.910, hoger dan het buurtgemiddelde van €3.898. Het is een scherpe prijs voor een energiezuinig appartement met A-label in een rustige buurt.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Brouwerijweg e.o. wordt door bewoners beoordeeld met een 7,98. Ze waarderen de rust en de nabijheid van voorzieningen zoals scholen, supermarkten en het centrum. Wel wordt opgemerkt dat de sociale cohesie beperkt is en er weinig horeca is om elkaar te ontmoeten. Het is een stille, veilige wijk met vooral eenpersoonshuishoudens.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, de rest label C. Met label A kun je rekenen op lage energiekosten, al geven we geen concrete bedragen. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Pieter Brueghelschool (basisonderwijs) ligt op 604 meter, het Montessori College Arnhem (voortgezet onderwijs) op 415 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven en een school voor speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De bushaltes in de buurt bieden alternatieven.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen ligt op 0,3 km afstand, dus om de hoek. Perfect voor een wandeling of om tot rust te komen.

Spitman Makelaars