Tussenwoning te koop: Veluwestraat 1A, Arnhem
Verkocht onder voorbehoud
KopenArnhemTussenwoningenVeluwestraat 1A

Veluwestraat 1A

Brouwerijweg en omgeving, Arnhem

€ 725.000
Buurt Brouwerijweg en omgeving, ArnhemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze tussenwoning aan de Veluwestraat 1A in Arnhem ademt de sfeer van de jaren dertig, met een klassieke uitstraling en een modern energielabel A. Met 186 m² woonoppervlak is het een royale woning, al is het perceel met 85 m² bescheiden. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Arnhem.

Buurt Brouwerijweg e.o.

De buurt Brouwerijweg e.o. is een rustige wijk met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,98. Een bewoner zegt: "Kijk je hebt alles in de buurt van scholen, centrum, supermarkten etc. Het is iets minder gezellig dan wat andere wijken in Arnhem maar zeker niet slecht." Een ander noemt het "een rustige buurt" met weinig horeca en sociale cohesie. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en relatief jonge bewoners.

Leven in de straat

In de straat begint de dag met een bezoek aan de Lidl om de hoek (130 m) of de Jumbo (199 m). Voor de lunch pak je een brood bij Albert Heijn (302 m). Kinderen gaan naar de Pieter Brueghelschool (363 m) of de Openbare Jenaplanschool Heijenoordschool (768 m). De gemeente Arnhem biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Spitman Makelaars | Qualis en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 3.898
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte85m²
Bouwjaar1934
EnergielabelA
BuurtBrouwerijweg en omgeving
WijkHeijenoord/Lombok
GemeenteArnhem

Locatie

Veluwestraat 1A, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
Morris Klerx
16-02-2026
Ideale stadsleven in Arnhem

Kijk je hebt alles in de buurt van scholen, centrum, supermarkten etc. Het is iets minder gezellig dan wat andere wijken in Arnhem maar zeker niet slecht

7.7
René Gademann Kewal
16-09-2024
Rustige buurt

De buurt is erg rustig met weinig horeca ook elkaar te ontmoeten. De sociale cohesie is nauwelijks aanwezig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Brouwerijweg en omgeving

Inwoners1.125
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Brouwerijweg en omgeving

Woningvoorraad620
Gem. WOZ-waarde€ 342.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Lidl
Amsterdamseweg 109
130m
Jumbo
Amsterdamseweg 33
199m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
302m

Scholen

76 binnen 5 km

Pieter Brueghelschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
363m
Montessori College Arnhem
Voortgezet onderwijs · 735 leerlingen
363m
Floriant
Speciaal onderwijs · 98 leerlingen
467m

Veelgestelde vragen

Over Veluwestraat 1A, Arnhem

Welk energielabel heeft Veluwestraat 1A?

De woning aan Veluwestraat 1A in Arnhem heeft energielabel A.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 is precies de gemiddelde en mediaan prijs in de buurt voor koopwoningen. De gemiddelde prijs per m² is €3.898, wat overeenkomt met deze woning. In de buurt zijn recent 8 woningen verkocht voor gemiddeld €418.125, maar die hadden een kleinere oppervlakte. Deze woning is met 186 m² aanzienlijk groter, dus de prijs is marktconform voor het formaat.

Hoe rustig is de buurt Brouwerijweg e.o.?

De buurt wordt door bewoners als rustig ervaren, met weinig horeca en een beperkte sociale cohesie. Een bewoner geeft een 7,71 en noemt het 'erg rustig'. Er zijn 86 misdrijven geregistreerd in de buurt, wat relatief laag is voor een stedelijke omgeving. De omgevingsadressendichtheid is 1.983, wat duidt op een sterk stedelijk gebied, maar de buurt zelf oogt rustig.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De Pieter Brueghelschool (basisonderwijs) ligt op 363 meter, en de Openbare Jenaplanschool Heijenoordschool op 768 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Montessori College Arnhem op 363 meter. Ook is er speciaal onderwijs (Floriant) op 467 meter. De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 1,8 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label C. Label A staat voor lage energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van gebruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen zonder isolatie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. De buurt is goed bereikbaar, maar het station is niet direct om de hoek.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Lidl ligt op 130 meter, Jumbo op 199 meter en Albert Heijn op 302 meter. Ook is er een AH to go op 811 meter. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.