Appartement te koop: Cremerstraat 370, Utrecht
Onder bod
KopenUtrechtAppartementenCremerstraat 370

Cremerstraat 370

Nieuw Engeland Th. a. Kempisplantsoen en omgeving, Utrecht

€ 525.000
Buurt Nieuw Engeland Th. a. Kempisplantsoen en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek appartement in een levendige Utrechtse buurt

Dit appartement aan de Cremerstraat 370 ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke oppervlakte van 88 m². Het energielabel E is een aandachtspunt, want in de buurt heeft het meeste koopaanbod een beter label. Met een vraagprijs van €525.000 zit je aan de hoge kant van het marktgemiddelde, maar dat past bij de populariteit van deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Utrecht voor een vergelijking.

Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving: een fijne, veilige buurt

De buurt Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving scoort gemiddeld een 8,25 op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik heb goeie ervaring in deze beurt mensen zijn respectvool het is en leuke plek om te wonen." Een ander noemt het "een fijne een veilige buurt" en is blij met de vernieuwde Kanaalstraat. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Aldi of Nettorama, beide op 600 meter. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. De Van Asch van Wijckschool zit naast de deur, op 56 meter. Ook de Agora Hub030 en Christelijke Jenaplanschool De Brug zijn dichtbij. De gemeente Utrecht biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Grada Jager Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 5.966
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte373m²
Bouwjaar1939
EnergielabelE
BuurtNieuw Engeland Th. a. Kempisplantsoen en omgeving
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

Cremerstraat 370, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.3
Ilias
11-06-2024
Goede buurt in lombok

Ik heb goeie ervaring in deze beurt mensen zijn respectvool het is en leuke plek om te wonen

8.0
JP
09-06-2024
Fijne buurt

Het is een fijne een veilige buurt. Ik ben ook zeer blij met het verbouwen van de kanaalstraat, het is nu toegankelijker en fijner om door te wandelen. Ik heb weleems gehad dat ik werd "catcalled" dichtbij de albert heijn, dat vindt ik echt niet mogen, maar ik weet ook niet zo goed wat we eraan kunnen doen. ik vindt dat er voldoemde winkels in de buurt zijn en het is een aanrader.

8.5
Margarita
29-08-2023
Rustig

Weinig horeca Leuke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Engeland Th. a. Kempisplantsoen en omgeving

Inwoners5.860
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Woningvoorraad2.662
Gem. WOZ-waarde€ 433.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Aldi
Haroekoeplein 12
601m
Nettorama
Haroekoeplein 4
601m
PLUS
Plantage 15
851m

Scholen

130 binnen 5 km

Van Asch van Wijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
56m
Agora Hub030
Basisonderwijs · 33 leerlingen
345m
Christelijke Jenaplanschool De Brug
Basisonderwijs · 290 leerlingen
667m

Veelgestelde vragen

Over Cremerstraat 370, Utrecht

Welk energielabel heeft Cremerstraat 370?

De woning aan Cremerstraat 370 in Utrecht heeft energielabel E.

Is €525.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €525.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€538.893) en de mediaan van €535.000. Met 88 m² kom je uit op €5.966 per m², terwijl het buurtgemiddelde €5.686 per m² is. De prijs is aan de hoge kant, maar niet extreem voor deze gewilde buurt.

Hoe is het energielabel E te verklaren?

Het energielabel E is relatief zuinig voor een woning uit 1939, maar in de buurt heeft het meeste koopaanbod een beter label (A of C). Dit kan hogere stookkosten betekenen. Het is goed om te weten dat de woning wel een energielabel heeft, wat verplicht is bij verkoop.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement met een woonoppervlakte van 88 m², gebouwd in 1939.

Hoe veilig is de buurt?

Bewoners geven aan dat de buurt veilig en fijn is. Er zijn 253 misdrijven geregistreerd in de buurt, maar dat is een totaalcijfer. De reviews zijn positief over de veiligheid.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand (Aldi, Nettorama, PLUS, Albert Heijn) en scholen zoals de Van Asch van Wijckschool op 56 meter. Ook een park of plantsoen is op 400 meter.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of een korte fietsrit. De buurt is goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

Verkochte woningen in de buurt stonden gemiddeld 38 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. De vraagprijs van dit appartement is marktconform.

Grada Jager Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.