Appartement te koop: Crossleystraat 37, Haarlem
KopenHaarlemAppartementenCrossleystraat 37

Crossleystraat 37

Natuurkundigenbuurt-oost, Haarlem

€ 350.000
Buurt Natuurkundigenbuurt-oost, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 49m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rustig wonen in de Natuurkundigenbuurt

Dit appartement aan de Crossleystraat in Haarlem is een oase van rust, midden in een groene buurt. Met energielabel A en een bouwjaar van 2017 is het een zuinige en moderne woning. De prijs van €350.000 ligt 44% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, wat het een scherp aanbod maakt vergeleken met andere appartementen in Haarlem.

De buurt: Natuurkundigenbuurt-oost

De buurt Natuurkundigenbuurt-oost is een relaxte en rustige wijk, zoals bewoners aangeven. Een bewoner zegt: '24 jaar hier en zal nooit meer weg, heel relaxed en rustig buurtje, alles is dicht bij qua supermarkt en zo ook het centrum.' Een ander noemt het 'een leuke buurt' met een bosje, speeltuin en binnentuin. De buurt telt 1.835 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

De Vomar ligt op 49 meter, dus voor dagelijkse boodschappen ben je er zo. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool De Zuidwolder op 334 meter en voortgezet onderwijs zoals Lyceum Sancta Maria op 378 meter. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koops Makelaardij Amsterdam op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 350.000
Prijs per m²€ 7.447
Woonoppervlakte47m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
GemeenteHaarlem
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Crossleystraat 37, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Paul
18-08-2025
Super

24 jaar hier en zal nooit meer weg, heel relaxed en rustig buurtje, alles is dicht bij qua Supermarkt en zo ook de centrum. Nooit echt iets bijzonders gezien hier en ben echt tevreden.

7.9
Tygo
06-04-2025
Ik vind het een leuke buurt en ligt heel dicht bij Haarlem dus super chill

Top buurt hebben een bosje met een speeltuin en een eigen binnnentuin plus garage woon er nu 8 jaar heel blij!

Buurt statistieken

Gegevens uit Natuurkundigenbuurt-oost

Inwoners1.835
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Natuurkundigenbuurt-oost

Woningvoorraad802
Gem. WOZ-waarde€ 540.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Vomar
Stephensonstraat 50
49m
Albert Heijn
Menno Simonszplein 6
1002m
Aldi
Menno Simonszplein 3
1015m

Scholen

96 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zuidwester
Basisonderwijs · 381 leerlingen
334m
Lyceum Sancta Maria: havo, atheneum & gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1610 leerlingen
378m
ECL (havo, atheneum en gymnasium)
Voortgezet onderwijs · 1384 leerlingen
483m

Veelgestelde vragen

Over Crossleystraat 37, Haarlem

Welk energielabel heeft Crossleystraat 37?

De woning aan Crossleystraat 37 in Haarlem heeft energielabel A.

Is €350.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €350.000 ligt 44% onder het buurtgemiddelde van €626.417. Het appartement is met 47 m² wel kleiner dan het gemiddelde in de buurt (116 m²). De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar het energielabel A en het bouwjaar 2017 maken het een zuinige woning.

Hoe is de buurt Natuurkundigenbuurt-oost?

Bewoners noemen de buurt 'relaxed en rustig', met alles dichtbij. Er is een bosje, speeltuin en binnentuin. De buurt heeft veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een veilige buurt met weinig bijzonderheden, zoals een bewoner al 24 jaar ervaart.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Dit label is gunstig voor de energierekening en het wooncomfort. In de buurt heeft 36,4% van de koopwoningen ook label A.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Vomar zit op 49 meter. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand (ongeveer 1 km).

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, goed te doen met de fiets of een korte wandeling.

Is er groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen ligt op 300 meter. Bewoners noemen ook een bosje en een binnentuin in de buurt.

Koops Makelaardij Amsterdam
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Natuurkundigenbuurt-oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appCrossleystraat 37, Haarlem
Bekijk