Appartement te huur: Curaçaostraat 64H, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
HurenAmsterdamAppartementenCuraçaostraat 64H

Curaçaostraat 64H

Postjeskade en omgeving, Amsterdam

€ 2.850 p.m.
Buurt Postjeskade en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 271m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de Westindische Buurt

Dit appartement aan de Curaçaostraat in Amsterdam ademt de sfeer van de jaren dertig, met een klassieke indeling en een fijne stadsligging. Met 52 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar doordacht. De huurprijs van €2.850 per maand ligt aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Postjeskade e.o.

De buurt Postjeskade e.o. is een hechte gemeenschap, zoals blijkt uit de enige review: "In onze buurt zijn de winkels en het ov goed bereikbaar! De buurt is hecht en ze letten goed op elkaar." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners tussen de 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar Jumbo of Lidl, beide op twee straten verder. Ook Albert Heijn is tien minuten lopen. Basisschool OBS Corantijn zit naast de deur, en de 7e Montessorischool is op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze voorzieningen in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koops Makelaardij Amsterdam op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.850 p.m.
Prijs per m²€ 55 p.m.
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte171m²
Bouwjaar1935
BuurtPostjeskade en omgeving
WijkWestindische Buurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Curaçaostraat 64H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
S.S
09-07-2023
Fijne buurt

In onze buurt zijn de winkels en het ov goed bereikbaar! De buurt is hecht en ze letten goed op elkaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Postjeskade en omgeving

Inwoners2.990
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Postjeskade en omgeving

Woningvoorraad1.673
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

144 binnen 5 km

Jumbo
Baarsjesweg 303-305
271m
Lidl
Baarsjesweg 306-309
271m
Aldi
Postjesweg 97 H
374m

Scholen

188 binnen 5 km

OBS Corantijn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
142m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
458m
7e Montessorischool, Openbare School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 468 leerlingen
564m

Veelgestelde vragen

Over Curaçaostraat 64H, Amsterdam

Is de huurprijs van €2.850 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs ligt 23% boven het buurtgemiddelde van €2.308. De gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de buurt is €25,79, terwijl deze woning uitkomt op €54,81 per m². Dat is fors hoger, mede doordat het appartement met 52 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 128 m². De prijs is daarmee aan de hoge kant.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de buurt Postjeskade e.o. worden gemiddeld in 20 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve huurmarkt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 9.068 adressen per km², wat valt onder 'zeer sterk stedelijk' (de hoogste categorie). Dat betekent veel voorzieningen, winkels en OV op korte afstand, maar ook een levendige en drukke omgeving.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. OBS Corantijn ligt op 142 meter (twee straten verder), de 7e Montessorischool op 564 meter (tien minuten lopen) en Brede School Annie M.G. Schmidt op 597 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,6 kilometer afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Daarnaast is er goed OV in de buurt, zoals bussen en trams, die je snel naar andere delen van de stad brengen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement (huur) met een woonoppervlak van 52 m², gebouwd in 1935. Het is geen kamer en geen corporatiewoning. De woning wordt particulier verhuurd via een makelaar.

Koops Makelaardij Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Koops Makelaardij Amsterdam
koopsmakelaardij.nl