Appartement te koop: De Cassij 30A02, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtAppartementenDe Cassij 30A02

De Cassij 30A02

Statenkwartier, Maastricht

€ 579.000
Buurt Statenkwartier, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in het Statenkwartier

Dit appartement uit 2023 in het Statenkwartier voelt als nieuwbouw: fris, strak en energielabel A+. Met 103 m² woonoppervlak is het ruim, zeker voor een appartement in Maastricht. De vraagprijs van €579.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor een appartementen in Maastricht ligt rond de €575.000.

De buurt: Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige buurt in het centrum van Maastricht, met veel studenten en jonge werkenden. De enige bewoner die een review achterliet, zegt: "Buurt iz leuk". De buurt heeft een hoge dichtheid aan voorzieningen en een mix van oude en nieuwe gebouwen. Meer over de buurt Statenkwartier.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Ook de Jumbo is dichtbij. Kinderen kunnen naar de Montessori Basisschool op loopafstand of de Basisschool Sint Aloysius, ook om de hoek. De gemeente Maastricht biedt verder tal van restaurants en culturele voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tijs & Cyril Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 579.000
Prijs per m²€ 5.621
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte2875m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtStatenkwartier
WijkCentrum
GemeenteMaastricht

Locatie

De Cassij 30A02, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Tanya Terzieva
04-10-2023
Leuk

Buurt iz leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Statenkwartier

Inwoners5.015
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Statenkwartier

Woningvoorraad2.662
Gem. WOZ-waarde€ 309.000
Koopwoningen15%
Huurwoningen82%

Supermarkten

32 binnen 5 km

SPAR
Boschstraat 46-48
275m
Albert Heijn
Helmstraat 4
551m
Jumbo
Laag Mosae Forum 26
601m

Scholen

44 binnen 5 km

Montessori Basisschool
Basisonderwijs · 394 leerlingen
467m
Basisschool Sint Aloysius
Basisonderwijs · 243 leerlingen
618m
Basisschool St Oda
Basisonderwijs · 179 leerlingen
849m

Veelgestelde vragen

Over De Cassij 30A02, Maastricht

Welk energielabel heeft De Cassij 30A02?

De woning aan De Cassij 30A02 in Maastricht heeft energielabel A+.

Is €579.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €579.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€541.340), maar het appartement is ook groter (103 m² versus gemiddeld 81 m²) en heeft energielabel A+. De mediaanprijs in het Statenkwartier is €475.000, dus dit is een duurder object. Of het een goede deal is, hangt af van jouw waardering voor nieuwbouw en energiezuinigheid.

Hoe is de buurt Statenkwartier om in te wonen?

Het Statenkwartier is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en studenten. De enige review noemt de buurt 'leuk'. Het is een drukke, centrale wijk met een hoog voorzieningenniveau.