De Hoven 3
Centrum Barneveld, Barneveld
Een appartement midden in het centrum van Barneveld
Dit appartement op de derde woonlaag ligt in het hart van Barneveld, waar je zo de winkels en het uitgaansleven inloopt. Met 51 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld, en het bouwjaar 2013 betekent dat alles nog relatief nieuw is. De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor deze buurt, waar het gemiddelde van de appartementen in Barneveld op een ander niveau ligt.
De woning zelf
De woning heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. Het appartement is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel, wat bijdraagt aan het wooncomfort. Je hebt hier volle eigendom en de VvE-bijdrage is €130,94 per maand. Volgens de BAG-registratie is het woonoppervlak 49 m², terwijl de makelaar 51 m² opgeeft.
Centrum Barneveld: levendig en groen
Met 1.860 inwoners is dit een levendige buurt, waar veel alleenstaanden wonen en relatief veel 65-plussers. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5, en een van hen zegt: "We wonen met veel plezier in dit appartement. Fijne mensen om ons heen. Beter kan niet. Heerlijk wandelen, mooi uitzicht." Een ander noemt het "een mooi buurt veel mooi green en veel bekjes". De buurt Centrum Barneveld heeft een mix van oud en nieuwbouw, met veel voorzieningen op loopafstand.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij PLUS op 183 meter of Jumbo op 350 meter, en voor schoolgaande kinderen is Jenaplanschool Antonius om de hoek. De huisartsenpraktijk Asklepios en de Service Apotheek Nieuwe Markt zitten beide op ongeveer 270 meter. Buslijn 509 stopt bij het Torenplein op 170 meter, en treinstation Barneveld Centrum ligt op 398 meter. De gemeente Barneveld biedt daarmee goede verbindingen.
WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde is €289.000 met peildatum 2025-01-01, en de vraagprijs ligt 12% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 61% gestegen, van €180.000 naar €289.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, boven de norm, terwijl spoorweglawaai met 29 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag op zandgrond, en wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder Hul Luigjes Hardeveld Makelaardij op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over De Hoven 3, Barneveld
Wat is de vraagprijs van dit appartement en hoe verhoudt die zich tot de buurt?
De vraagprijs is €325.000. Dat is marktconform voor deze buurt, waar de gemiddelde vraagprijs van koopwoningen op €507.636 ligt. De prijs per vierkante meter is €6.373, wat iets boven het buurtgemiddelde van €5.834 zit. De woning is met 51 m² wel een stuk kleiner dan het buurtgemiddelde van 96 m², dus de prijs per m² is relatief hoog.
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. Het ligt op de derde woonlaag van een portiekflat en heeft een woonoppervlak van 51 m² volgens de makelaar. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €130,94 per maand.
Wat is de WOZ-waarde van deze woning?
De WOZ-waarde is €289.000 met peildatum 2025-01-01. De vraagprijs ligt 12% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 61% gestegen, van €180.000 naar €289.000. De WOZ-waarde is een gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde.
Hoe zit het met het funderingsrisico en wateroverlast in deze buurt?
Het funderingsrisico is laag, omdat de bodem uit zand bestaat. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, maar het overstromingsrisico is zowel nu als in 2050 laag. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je PLUS op 183 meter en Jumbo op 350 meter voor je boodschappen. Jenaplanschool Antonius zit op 137 meter en de huisartsenpraktijk Asklepios op 269 meter. Buslijn 509 stopt bij het Torenplein op 170 meter, en treinstation Barneveld Centrum ligt op 398 meter.
Hoe is de buurt Centrum Barneveld?
Centrum Barneveld heeft 1.860 inwoners, waarvan 59% eenpersoonshuishoudens en 32% 65-plussers. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5. Een bewoner zegt: "We wonen met veel plezier in dit appartement. Fijne mensen om ons heen. Beter kan niet. Heerlijk wandelen, mooi uitzicht."
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar het is een goede indicatie voor het energieverbruik.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De advertentie vermeldt geen details over bijvoorbeeld de indeling of de staat van de woning. Dat staat niet in de advertentie.





