Appartement te huur: De Lairessestraat 50-1, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenDe Lairessestraat 50-1

De Lairessestraat 50-1

Cornelis Schuytbuurt, Amsterdam

€ 4.750 p.m.
Buurt Cornelis Schuytbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

De Lairessestraat 50-1

Dit appartement aan de De Lairessestraat ademt de sfeer van het Amsterdamse Museumkwartier. Met 95 vierkante meter woonoppervlak en een huurprijs van €4.750 per maand is het een marktconform aanbod voor een woning in deze gewilde buurt. Het is een van de appartementen in Amsterdam die nu beschikbaar zijn.

Cornelis Schuytbuurt

De Cornelis Schuytbuurt is een levendige buurt met veel voorzieningen. Een bewoner zegt: "Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek." De buurt telt relatief veel huishoudens met kinderen en eenpersoonshuishoudens, wat zorgt voor een gemengde sfeer. Meer over de buurt Cornelis Schuytbuurt lees je op.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (op 368 meter) of bij de SPAR iets verderop. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Nicolaas Maes (op 139 meter) en de Hildebrand Van Loonschool (op 186 meter). Het Vondelpark ligt op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.750 p.m.
Prijs per m²€ 50 p.m.
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1913
BuurtCornelis Schuytbuurt
WijkMuseumkwartier
GemeenteAmsterdam

Locatie

De Lairessestraat 50-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
CS
21-12-2024
Goede onder houding met veel voorzieningen

Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek. Veel scholen voor mijn kinderen en genoeg supermarkten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Inwoners2.980
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Woningvoorraad1.509
Gem. WOZ-waarde€ 1.489.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

158 binnen 5 km

Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
368m
Albert Heijn
Van Baerlestraat 33A
409m
Albert Heijn
Gerrit van der Veenstr 57
676m

Scholen

205 binnen 5 km

Nicolaas Maes
Basisonderwijs · 367 leerlingen
139m
Hildebrand Van Loonschool
Basisonderwijs · 232 leerlingen
186m
Peetersschool
Basisonderwijs · 214 leerlingen
352m

Veelgestelde vragen

Over De Lairessestraat 50-1, Amsterdam

Is €4.750 per maand een realistische huurprijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €4.750 ligt iets boven de gemiddelde huurprijs in de Cornelis Schuytbuurt (€4.558) en de mediaan (€3.950). Het appartement is 95 m², terwijl het gemiddelde in de buurt 119 m² is. De prijs per vierkante meter (€50) is hoger dan het buurtgemiddelde van €41,28. Het is dus aan de hoge kant, maar de locatie en het woonoppervlak verklaren dit.

Hoe is de buurt Cornelis Schuytbuurt om in te wonen?

De buurt krijgt een 8,38 van bewoners. Een bewoner noemt het een 'zeer fijne buurt' met het Vondelpark om de hoek, veel scholen en supermarkten. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid (7.328 adressen per km²). Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden, en de voorzieningen zijn uitstekend.

Welke scholen en supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen Nicolaas Maes (139 m) en Hildebrand Van Loonschool (186 m), en het Fons Vitae Lyceum (352 m) voor voortgezet onderwijs. Supermarkten zijn er ook dichtbij: Albert Heijn op 368 m en 409 m, en een SPAR op 899 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,4 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of een korte fietsrit.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De Cornelis Schuytbuurt is zeer sterk stedelijk (mate van stedelijkheid 1). De omgevingsadressendichtheid is 7.328 per km², wat betekent dat er veel voorzieningen en levendigheid op korte afstand zijn.

Zijn er veel huurwoningen beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 13 huurwoningen te huur in de Cornelis Schuytbuurt, met prijzen variërend van €2.500 tot €12.000. De gemiddelde huurprijs is €4.558. Dit appartement is een van de beschikbare opties.