Appartement te koop: De Spinde 403, Hardenberg
KopenHardenbergAppartementenDe Spinde 403

De Spinde 403

Centrum Saneringsgebied, Hardenberg

€ 205.000
Buurt Centrum Saneringsgebied, HardenbergBekijk buurt
Jumbo op 86m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
43% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in het centrum van Hardenberg

Dit appartement aan De Spinde 403 ligt in het hart van Hardenberg, waar je de stad direct om de hoek hebt. Met 66 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De woning uit 1989 heeft energielabel D. De vraagprijs van €205.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Hardenberg.

Buurt Centrum Saneringsgebied

De buurt Centrum Saneringsgebied is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Lekker dicht bij de stad, vrijwel alle faciliteiten om de hoek." De buurt telt zo'n 1.500 inwoners, met een mix van jong en oud. Het is een plek waar je de stad voelt, maar ook rust kunt vinden. Lees meer over de buurt Centrum Saneringsgebied.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo, dat naast de deur zit op 86 meter. Ook Aldi en Lidl zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is Scholengemeenschap de Nieuwe Veste twee straten verder, en het Vechtdal College op vijf minuten lopen. De gemeente Hardenberg biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vrieling Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 205.000
Prijs per m²€ 3.106
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte189m²
Bouwjaar1989
EnergielabelD
BuurtCentrum Saneringsgebied
WijkHardenberg
GemeenteHardenberg

Locatie

De Spinde 403, Hardenberg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Bram
21-08-2023
Lekker dicht bij de stad

Op dit moment ben ik net een paar maanden verhuisd vanuit deze locatie, altijd erg goed bevallen. Vrijwel alle faciliteiten van Hardenberg om de hoek. Wel kon je soms wat last hebben van volwassenen-opvang helemaal onderaan de buurt, maar dit niet tot vervelend toe.

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Saneringsgebied

Inwoners1.500
Mannen48%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum Saneringsgebied

Woningvoorraad1.161
Gem. WOZ-waarde€ 233.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Admiraal Helfrichstraat 1
86m
Aldi
Israël Emanuelplein 9
151m
Lidl
Markt 50
232m

Scholen

20 binnen 5 km

Scholengemeenschap de Nieuwe Veste voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 364 leerlingen
272m
de Ambelt
Speciaal onderwijs · 107 leerlingen
397m
Vechtdal College
Voortgezet onderwijs · 1596 leerlingen
517m

Veelgestelde vragen

Over De Spinde 403, Hardenberg

Welk energielabel heeft De Spinde 403?

De woning aan De Spinde 403 in Hardenberg heeft energielabel D.

Is €205.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €205.000 is marktconform voor een appartement van 66 m² in deze buurt. In de buurt Centrum Saneringsgebied is de gemiddelde verkoopprijs van woningen €467.500, maar dat betreft vooral eengezinswoningen. Appartementen in Hardenberg hebben een breed prijsbereik. Het energielabel D is gemiddeld, dus je kunt verwachten dat de energiekosten redelijk zijn.